Menu
 
 

M.A.M.A. nominantai – „Proper Heat“

2016 01 04  23:49  |  M.I.C. Naujienos

M.A.M.A. nominantai – „Proper Heat“

Nuotrauka: © ULA LIUKA

Lietuvos muzikos apdovanojimų M.A.M.A. nominantai tapti metų elektroninės muzikos grupe „Proper Heat“ pristato naują kūrinį pavadinimu „I Can See You“.

Po sėkmingų grupei metų, komanda nenustoja pusiaukelėje. Visai neseniai išleidę antrąjį albumą „Center Of The World“, grupė įrašinėja naujus kūrinius, repetuoja su net šešių muzikantų grupe, ruošiasi užkariauti vis platesnius muzikinius vandenis.

M.A.M.A. nominantai – „Proper Heat“

Nuotrauka: © Mark & Migle

Švenčių proga „Proper Heat“ pristato naują kūrinį, kuriame skamba charizmatiškojo grupės vokalisto ir žodžių autoriaus Karolio Ramoškos balsas. „Nors šventės ateina ir padovanoja mums gražiausias akimirkas, bet taip norėtųsi, kad ta gerumo ir meilės nuotaika nesisklaidytų visus metus, todėl mūsų nauja daina įkvėps visus, kurie tiki meile ir neabejoja jos didele jėga. Nepraraskite savo svajonių ir mokėkime klysti, tam kad turėtumėm iš ko kurti. Štai apie ką nauja mūsų daina“, – pasakoja grupės vokalistas Karolis.

Griežtai draudžiama „SwO magazine“ paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © SwO.lt

Komentuok:
*Reklama
Dekmantel Festival 2020

Birutės Stulgaitės paroda 'Erdvės kontūrai'

Mados infekcija 2020

DNO Records