Menu
 
 

Vivienne Westwood Red Label pavasaris/vasara 2010

2010 03 18  18:32  |  Aktualijos

Ši ekscentriškoji damutė nesugeba sukurti paprastų ir neišsiskiriančių dalykų. Viskas, prie ko prisiliečia Vivienne Westwood, turi būti ne mažiau ekstravagantiška, negu pati Vivienne.


Swo pristato vienos iš savo numylėtinių Vivienne Westwood ir jos Red Label kolekciją pavasaris / vasara 2010, kuri buvo pristatyta Londono madų  savaitėje. Joje pilna drapanų, atrodo, jog net nepatogu su tais skarmalais, bet Vivienne  taip skaniai viską pateikė, kad norisi bent pačiupinėti ką nors iš tų meno kūrinių, tiesiog traukte traukia prie tų skarmalų. Na, tai talentas!

Daug juostelių ir rombo formos modelių, gėlių grafika, vientisų spalvų maišymasis netikėčiausiais būdais…

Kolekcijoje labai daug naujų formų, taip pat nemažai  atnaujintų. Labiausiai akį traukiantys dalykai: vystyklų tipo šortai, nusmukusios kelnės, kelnės su paaukštintu liemeniu  ir dviem diržais, megztos palaidinukės su viena rankove. Ne ką mažiau originalūs buvo ir aksesuarai. Ryškūs pliušiniai  žaislai, milžiniškos minkštos apyrankės, bateliai su angelo sparnais ir galvos apdangalai, kurios pasiūlė dizainerė.

Daugiau nuotraukų galite peržiūrėti galerijoje.

Griežtai draudžiama „SwO magazine“ paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © SwO.lt

Komentuok:

*Reklama
Ina Budrytė

DNO Records