Menu
 
 

Wango reklama: ką manote?

2014 12 21  14:35  |  Aktualijos

Reklama SwO Live Feed

Wango reklama

Nuotraukos: dizainerio Facebook paskyra.

Alexanderio Wango džinsų linijos debiutas – provokuojantis ir mūsų nuomone, tuo pat metu labai genialus. Tiesa, prieš atverdami nuotraukas pamąstykite, ar esate gan privačioje aplinkoje, kadangi reklamos kadrai – iš tiesų intymoki.

„Sex sells“ yra labai gerai patikrinta ir veiksminga marketingo formulė – Tomas Fordas ir Calvinas Kleinas yra tie dizaineriai, kurie iš esmės provokacijos pagalba sukūrė ne tik žinomiausias mados kampanijas, bet taip pat pastatė savo (Tomas Fordas – „Gucci“ ir „Saint Laurent“) multimilijoninės vertės mados namus.  Alexanderis Wangas vėl iškelia šią, rodėsi, nieko nebestebinančią temą ir sukeltas visuomenės brūzgesys tik paliudija intymumo galią. Tiesa, modeliuotojas teigia, jog jam bus įdomu pamatyti, kaip žmonės interpretuos šias nuotraukas, o paslėptos žinutės reklamoje jis pats neatskleidžia. Kurdamas šią reklamą dizaineris nepamiršo savo numylėtinių – fotografo Steveno Kleino ir modelio Annos Ewers. Nors pastarajai tik 21-eri, modelis spinduliuoja itin brandžiu seksualumu ir pasitikėjimu savimi. Vos nurimus audrai po H&M ir Wango kolekcijos, tai – dar vienas Alexanderio Wango hitas, laiptelis arčiau garsios mados imperijos link. Tenka pripažinti, kad tam tikra prasme gyvename Wango pasaulyje.

Ką apie reklamą manote Jūs?


Loading ... Loading ...

Wango reklama

Wango reklama

Wango reklama

Wango reklama

Griežtai draudžiama „SwO magazine“ paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © SwO.lt

Komentuok:
*Reklama
Vilnius Coffee Festival 2020

What's next Vilnius

Mados infekcija 2020

Riga Fashion Week / Spring/Summer 2020

DNO Records