Menu
 
 

SwO savaitės rekomendacijos

2014 12 22  19:43  |  Aktualijos

Jei jums septynios savaitės dienos praskrieja lyg dvi, norime pranešti, jog dabar ne spalio vidurys, o iki Šv. Kalėdų liko tik kelios dienos. Paskutinės minutės apsipirkimo nerekomenduojame pradėti laisvalaikio ir pramogų sostinėje – geriau paaukokite pietų pertrauką ir peržiūrėkite šios savaitės rekomendacijas. Visgi gal likimas (ir nuoširdūs dizaineriai) nusišypsos, o draugai bei artimieji apsidžiaugs originalia dovana!

Eglutė

Kalėdų medis

http://kaledumedis.lt/

https://www.facebook.com/kaledumedis

Visų pirma užduosime klausimą – ar pasirūpinote Kalėdų eglute? Jei nespėjote į Katedroje vykusias eglutės šakelių dalybas, gražiausią eglutę galite nusipirkti iš „Kalėdų medžio“. Jei ir jūsų draugai per darbus vis dar nepajuto šventiškos atmosferos, nustebinkite juos Kalėdų medžiu.

„Unknown design“

Unknown design

https://www.facebook.com/Unknowndesign

Turite ekstravagantišką draugę, kuri vardan stiliaus paaukoja dvi valandas saldaus miego? Tada net ji už „Unknown design“ detalėmis puoštus akinius ir gyvatės odos imitacijos pirštines akimirkai pavirs į laimingiausią vaiką!

„Jauku classy“

Jauku classy

https://www.facebook.com/jaukuclassylt

Taip, mažiau nei po mėnesio mūsų piniginės nebūtinai storės, bet tikrai ilgės į plotį ir į ilgį. Būkite dėmesingi ir savo draugams bei artimiesiems padovanokite originalią medinę (?) ar popierinę (?!) piniginę! Taip, jūs perskaitėte gerai ir ne, ji nesuplyš ir nesvers tonos. Netikite? Išbandykite!

„Mother Eleganza“

Mother Eleganza

https://www.facebook.com/pages/MOTHER-ELEGANZA/329918689194

Kojinės visais laikais buvo praktiška dovana. Jei jas dovanosite ne tėčiui, pasirūpinkite, jog kojinės būtų ne tik šiltos, bet ir stilingos. „Mother Eleganza“ kojinės su sėmkių motyvais – turbūt pakankamai originalu?

Kalėdų fabrikas

Kalėdų fabrikas

https://www.facebook.com/loftasvilnius

https://www.facebook.com/events/1516836525236216

Ir galiausiai – jei apėmė panika, turite laiko iki vidurnakčio. „Loftas“ lauks jūsų su ilgiausiu Lietuvos dizainerių sąrašu!

Išrinkite savaitės rekomendaciją:


Loading ... Loading ...

Komentuok:
*Reklama
DNO