Menu
 
 

PV 2015 sezonas: įsimintiniausi ir populiariausi makiažai

2014 09 30  23:00  |  Aktualijos

Šviežiai praūžusios 2015 m. pavasario – vasaros mados savaitės makiažams išliko konservatyvios. Populiariausias makiažas ir toliau išlieka „Nude“ (angl. k. nuogas), tačiau kai kur atsiranda ir ryškesnis veido kontūravimas.

Nude

Raudonos lūpos – klasika, kuri niekada nesensta? Antonio Berardi, Burberry Prorsum, Hellessy – vieni iš makiažo klasikos gerbėjų.

Raudonos lūpos

Tiesa, Topshop savo kolekcijoje šiek tiek paįvairino šį įvaizdį, ir čia raudonos lūpos atrodo tarsi šiek tiek „nuvalgytos“ – šios yra tarytum išsiliejusiais kraštais.

Raudonos lūpos

Dar vienas nesenstantis „trendas“ – padūmavusios akys, ir čia Tomas Fordas pranoko visus: ryškus, „metalic“ stiliaus dūminis makiažas priderintas prie „glam rock“ įvaizdžio ir „grunge“ nuotaika dvelkiančių plaukų, atrodė labai drąsiai ir efektingai. Šiek tiek švelnesnį dūminį stilių pasirinko ir Vera Wang. O štai Giles dekonstravo klasikinį dūminį makiažą ir paryškino tik vidinius akies kampučius (kraštai palikti išsilieję, tad makiažas atrodo labai išskirtinai). Dora Abodi savo kolekcijoje pasirinko „modern“ (1920 m.) tipo dūminį makiažą.

Padūmavusios akys

Provokuojanti ir nenuilstanti močiutė Vivienne Westwood kaip visada šokiravo visko mačiusius: asimetriškos linijos, purvas, vitražas ir dar velniai žino kas, bet aikčioti ir stebėtis neverta, juk kitaip tai būtų ne Vivienne.

Vivienne Westwood MUA

Tokių stebintojų buvo ir daugiau, pavyzdžiui, Rodarte savo kolekcijoje panaudojo piercingą, atrodytų, nieko čia keisto, bet kai jo toks kiekis, abejingų tikrai nelieka. Kitas pastebimas niuansas – veido kontūravimas.

Rodarte MUA

Sophia Webster savo džiunglių reivo kolekcijoje pateikė itin ryškų makiažą, o savo kolekciją ji vadina labai „mergaitiška“.

Sophia Webster  MUA

O kur gi kontūrai ir „katės akys“? 2015 metų pavasario–vasaros mados savaitėje jų liko ne tiek ir daug, nuo šios klasikos dizaineriai turbūt jau pavargo ir nori truputį pailsėti. Tačiau ištikimų šiems makiažams dar yra, ypač – kontūro brūkšniams akių apačioje. „Katės akis“, tiesa, stilizuotas žvilgančiais šešėliais vidury akies voko, galima buvo pamatyti Jean-Pierre Braganza kolekcijoje. O štai ryškius kontūrus pasirinko Mulberry ir Marques Almeida. Holy Fulton pasirinko spalvotą kontūrą ant apatinio voko, kuris atrodo išties įdomiai ir neįprastai, bet tuo pačiu metu labai skoningai.

Katės akys

Šviesinti antakiai ir toliau neužleidžia savo pozicijų, o ir kam? Kol kas tai vis dar labai nauja ir gaivu.

Šviesinti antakiai

Na, ir dar keletą įdomesnių makiažų buvo galima pamatyti Ashish ir Ashley Williams kolekcijose. Gal jie ir ne populiariausi, bet tikrai vieni išskirtiniausių, kokie buvo pristatyti Londone.

Ashish ir Ashley Williams

Jasper Conran

Jasper Conran. Nuotraukos iš: mados namų svetainių bei facebook paskyrų, Pinterest.com.


Komentuok:
*Reklama