Menu
 
 

Yves Saint Laurent ruduo/žiema 2010-2011

2010 03 29  13:35  |  Aktualijos

Yves Saint Laurent ruduo/žiema 2010-2011 Nuotraukos: coutorture.com

Yves Saint Laurent 2010 metų rudens kolekcijos, kuri buvo pristatyta  Paryžiuje, akcentu tapo klasikinis juodos ir  baltos spalvų derinys. Tai labai ryšku pirmojoje kolekcijos dalyje. Modeliai dėvi sijonus paaukštintu liemeniu, kurie derinami su šilkiniais baltais marškiniais. Kai kurios merginos rankoje laiko dideles delninukes, kurios panašios į biuro darbuotojos užrašus. Tai tik dar labiau sustiprina klasikinio įvaizdžio vyravimą.

Nuotraukos: coutorture.com Nuotraukos: coutorture.com

Ši Yves Saint Laurent mados namų kolekcija pagyvinama ryškiais batais ir aukso spalvos masyviais aksesuarais. Masyvus ne tik aksesuarai. Galvos apdangalai taipogi įspūdingo dydžio. Kai kurie modeliai net priverčia suklusti ir pagalvoti, ar tai tik nėra religinis motyvas? Nes, kai kaklą ar juosmenį puošia stora geltono metalo grandinė, galvą puošia, ir beveik dengia visą veidą, didžiulė skrybėlė, iškart akyse išnyra moteris, dėvinti vienuolės abitą.

Nuotraukos: coutorture.com Nuotraukos: coutorture.com

Yves Saint Laurent ruduo/žiema 2010-2011 Yves Saint Laurent ruduo/žiema 2010-2011

Jei yra tokių, kurias gąsdina toks Stefano Pilati s užslėptas posūkis į religiją, tai galiu Jus nuraminti. Antroji kolekcijos dalis Jums bus daug malonesnė. Vakarui dizaineris siūlo kokteilines ryškių spalvų sukneles. Audinių paletė apima beveik visas vaivorykštės spalvas: Geltona, žalia, mėlyna, rožinė, violetinė, žalia…

Yves Saint Laurent ruduo/žiema 2010-2011 Yves Saint Laurent ruduo/žiema 2010-2011

Yves Saint Laurent ruduo/žiema 2010-2011 Yves Saint Laurent ruduo/žiema 2010-2011

Pažiūrėjus Yves Saint Laurent 2010 rudens kolekcijos pristatymą, susidaro įspūdis, kad šiemet tiesiog privaloma derinti peleriną prie kokteilinės suknelės. Šioje Stefano Pilates kūryboje apstu šių rudeniškų apsiaustų.

Šį kartą mados namai Yves Saint Laurent kartu su dizaineriu  Stefano Pilates patenkina bet kurios moters norus. Čia rasite tiek klasikinių modelių toms, kurios ne itin mėgsta ryškias spalvas. Tačiau neliks nuskriaustos ir tos, kurios dievina ryškias spalvas, kurios praskaidrina nuotaiką šaltą ir lietingą rudenį…

Daugiau nuotraukų galite peržiūrėti galerijoje.


Komentuok:
 • marga says:

  idomi kolkecija..taciau mano manymu nepraktiška..:))

 • aneta says:

  Man kolekcija asmeniskai nelabai patiko..bet cia tik mano nuomone..nevilkeciau siu rubu

 • Weronika says:

  O ju nereikia vilketi, juos reikia nusipirkti ir pasikabinti i spinta. Padaryti keleta nuotrauku ir issiuntineti draugams. Tada galima jaustis labai vertingu ir visaverciu asmeniu. 😀 as jau nusipirkau ta geltona visciuko suknele, kur net ranku nereikia. 😀 Kabo spintoj.

 • Mimi says:

  Nereiketu pamirsti, kad tai aukstoji mada, pareiskus nora pirkti kuri nors drabuzi, jis yra pritaikomas klientui, daugelio detaliu, kurios skirtos tik podiumui, atsisakoma 🙂 todel manau “visciuko” sukneles ispudinga pelerina butu patrumpinama, vienuoliski galvos apdangalai pasalinami, taip drabuzis “nullipa” nuo podiumo Man asmeniskai lb grazu ir kurybinga.

 • Dazy says:

  Great collection. Yves Saint Laurent are one of my favorites clothes line!


*Reklama