Menu
 
 

Žaibiškas interviu su K. Svilaite ir R. Pazdrazdytės fotosesija

2014 08 08  15:46  |  Pokalbiai

KASTEblack'15

Nuotraukos: Rusnės Pazdrazdytės

Rugpjūtis – metas, kai kone daugiau nei pusė Lietuvos pasiima atostogų ir patraukia nuotykių takais (arba bent jau ant išsvajoto hamako į savo sodus). Jei ir jūs manote, kad vasarą tiesiog privalu leistis į neatrastas vietas, o toli važiuoti nėra būtina, paklaidžiokite po Lietuvos užkampius ir žinomesnes vietas. Tikimės, šis naujo dueto – drabužių dizainerės Kastės Svilaitės ir fotografės Rusnės Pazdrazdytės – darbas jus įkvėps traukti ieškoti naujų patirčių – kelionių, vietų, stiliaus ar tiesiog žmonių.

Kaste, kokias medžiagas labiausiai mėgsti naudoti, kurdama drabužius?

Labiausiai mėgstu kurti iš trikotažo. Savo sportinei linijai KASTEsport kuriu dažniausiai iš medvilninio, o šioje fotosesijoje, KASTEblack linijai – iš viskozinio. Daugelis žmonių prisibijo trikotažo, mano, kad tai nepuošni medžiaga, bet iš tikro galima rasti labai įvairių jos rūšių, kaip, pavyzdžiui, naudojamų mano kuriamoms vakarinėms suknelėms. Taip pat labai mėgstu odą, derinti šias abi medžiagas.

Kaip sekėsi ši fotosesija su Rusne, ar tai pirmas darbas? Kuo smagus jūsų bendradarbiavimas?

Iki galo suplanuotai tai buvo pirmas bendradarbiavimas kartu. Rusnė labai talentinga, turi savo braižą ir turi tą jauno žmogaus entuziazmą, kuris padaro jos fotografijas labai aukšto lygio. Visada sakau, kad mane traukia veiklūs ir užsidegę noru kurti žmonės.

Kodėl buvo pasirinkta tokia specifinė fotosesijos lokacija?

Ieškojome vietų, kurios būtų dar nepaliestos mados ir kitų fotografų blyksčių, vietos, kuri būtų įdomi ir šiek tiek kirstųsi su KASTEblack minimalizu, bet kartu sietųsi su didingumu ir detalėmis. Iš karto norėčiau pabrėžti, kad nieko religingo, sakrališko ar niekinančio šioje fotosesijoje nėra. Tai jaunų žmonių noras pažinti ir įamžinti nuostabias Lietuvos vietas, leidžiant sau kurti.

Ar turi savo dizainerių/mados namų topą? Jei taip, koks jis?

Į kitų dizainerių mados namus stengiuosi per daug nesidairyti, tačiau man patinka Gianfranco Ferre, Calvin Klein, Givenchy mados namų braižas.

Tavo mados rekomendacija SwO skaitytojams?

Mano rekomendacija viena ir amžina: visada išlaikyti balansą tarp nuogumo, detalių, spalvų, makiažo. Stengtis atrodyti klasiškai, tvarkingai ir niekada pigiai.

KASTEblack’15

Fotografė: Rusnė Pazdrazdytė 

Vizažistė: Kristina Retkutė 

Dizainerė: Kastė Svilaitė 

KASTEblack'15

KASTEblack'15

KASTEblack'15

KASTEblack'15

KASTEblack'15

KASTEblack'15

Griežtai draudžiama „SwO magazine“ paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © SwO.lt

Komentuok:
*Reklama
Porcelianas

SwO Street

DNO Records