Menu
 
 

Pavargusiam nuo „tų visų swag reikalų“: Kastė Svilaitė

2013 07 29  11:03  |  Aktualijos

Visai neseniai jos reklaminį filmuką parodėme čia. Dabar prie šios kūrėjos sugrįžtame ir vėl, šįkart –norėdami sužinoti plačiau, kas gi ta mergina.

Labas, Kaste, papasakok apie save keliais sakiniais.

Aš – Kastė, šiais metais baigiau studijas ir šiuo metu kuriu drabužių liniją KASTE SPORT. Esu atsakinga sau ir klientui, o ne darbdaviui. Turbūt sunkiausia yra kažką apie save kalbėti, reikia, kad kiti žmonės apie mane sakytų, to ir siekiu (juokiasi).

Kastė Svilaitė. Nuotrauka: Tautvydas Rasiulis.

Kastė Svilaitė. Nuotrauka: Tautvydas Rasiulis.

Kas yra KASTE SPORT?

KASTE SPORT yra viena mano drabužių linijų. Tai sportiniai drabužiai su rankų darbo spaudais. Šiuos darau iš lietuviško, medvilninio, kokybiško ir malonaus trikotažo. Mano kuriami drabužiai skirti laisvalaikiui, arba žmogui, pavargusiam nuo „tų visų swag reikalų“, norinčiam kažko paprasto, bet kartu ir efektyvaus, skoningai rėžiančio akį.

Kokia idėja slepiasi už veidų spauduose?

Veidai yra dideli, išdidinti, nes labiau patraukia akį, negu mažas piešinukas – to išmokau piešimo paskaitose. Jie gal kiek baugūs, bet palieka intrigą. Nuotraukose daugiausiai esu aš – tai lyg slapta žinutė, kad čia aš, čia mano drabužiai. Aišku, žmonės, individualiai užsisakantys kūrinį, gali atsiųsti ir savo nuotrauką, ir aš padarysiu spaudą savoje stilistikoje su jų atvaizdu.

KASTE SPORT

Ką dar planuoji „iškrėsti“ ateityje?

Kadangi pačiai kartais norisi vieną dieną atrodyti sportiškai, o kitą dieną puošniau, elegantiškiau, savo brand‘ą išskyriau į dvi dalis – viena jų yra sportiniai drabužiai KASTE SPORT, o antroji bus KASTE BLACK. Planuoju KASTE BLACK linijai gaminti odines striukes, marškinius, dekoravimui naudoti odos reljefo techniką, siuvinėjimus. Iš pradžių planavau kurti tik juodus drabužius, bet vėliau supratau, kad iš esmės KASTE BLACK apibrėžia ne drabužių spalvą, bet rimtumą, eleganciją.

Kur galima rasti daugiau tavo darbų ?

Dėl abiejų drabužių linijų galite kreiptis tiesiogiai į mane feisbuke. KASTE SPORT linija taip pat prekiaujama internetinėje parduotuvėje talentstouch, o už kokio mėnesio kito šie drabužiai turėtų atsirasti dar vienoje parduotuvėje, kurios pavadinimą kol kas pasilaikysiu paslaptyje.

Ačiū Kastei už atsakymus!

https://www.facebook.com/kasteclothing

http://talentstouch.com/stories/kaste-designer-talentstouch.html

KASTE sport 2013. Marine from Ataka Media on Vimeo.

 

KASTE SPORT

Griežtai draudžiama „SwO magazine“ paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © SwO.lt

Komentuok:
*Reklama
Ina Budrytė

DNO Records