Menu
 
 

Zohara pėdkelnės – meno ir mados sąjunga

2013 11 30  14:38  |  Aktualijos

Reklaminis Straipsnis

Zohara pėdkelnės

Nuotraukos: Zohara

Tikra naujiena Lietuvos rinkoje – įvairiausiais patraukliais raštais margintos „Zoraha“ pėdkelnės. Šis prekinis ženklas buvo sukurtas 2010 metais Izraelyje ir kiekvieną sezoną pristato originalias moteriškas pėdkelnes bei tampres. „Zohara“ kūriniai jau puikiai žinomi Izraelyje, Rusijoje, Australijoje, Japonijoje, Italijoje, ir kitose pasaulinėse rinkose.

Pėdkelnės – neatskiriama moteriško garderobo dalis. Ankščiau šis aprangos elementas atliko tik šiluminę funkciją, tačiau dabar tai – puiki galimybė susikurti stilingą ir nepakartojamą įvaizdį. Kiekvieną sezoną mados kūrėjai ir dizaineriai siūlo naujas tendencijas pėdkelnių dizaine, pateikdami įvairiausius atspalvius, originalius modelius bei akį traukiančius grafinius elementus.

Zohara pėdkelnės

„Zohara“ koncepcija – meno ir mados sąjunga. Gamintojai atkreipia dėmesį į moterų norą atrodyti ne tik madingai, bet ir nejausti diskomforto. Kiekvienas modelis originalus ir nepakartojamas, suteikiantis galimybę kiekvienai moteriai išreikšti savo individualumą ir atspindėti nuotaiką. Kiekvienais metais kompanija atrenka šiuolaikinius menininkus iš viso pasaulio, kurie specialiai pagal kompanijos užsakymą aktualias tendencijas ir savitą meno suvokimą pritaiko naujai kolekcijai, o patys unikaliausi piešiniai perkeliami ant pėdkelnių.

Naujų technologijų pritaikymas medžiagų gamyboje suteikė galimybę sukurti vieno dydžio pėdkelnes, kurios tiktų įvairioms merginoms ar moterims. Vienas dydis suteikia galimybę išvengti nejaukių situacijų, kai pėdkelnės būna per didelės ar per mažos, nes šios tiesiog prisitaiko prie figūros. „Zohara“ produkcija tinka moterims, nešiojančioms nuo 34 – 48 dydžius, o pačios pėdkelnės ir tamprės gaminamos 120 denų storio.

Daugybė spalvų, grafinių elementų ir priešinių, – pėdkelnės iš „Zohara“ pakels jums nuotaiką rudenį ir šaltos žiemos metu. Šio prekės ženklo originalumas – tai moteriškumo ir individualumo garantas. Kiekviena, išsirinkusi „Zohara“ modelį, neliks nepastebėta.

Zohara pėdkelnės

Griežtai draudžiama „SwO magazine“ paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © SwO.lt

Komentuok:

*Reklama
Ina Budrytė

DNO Records