Menu
 
 

Žvilgsnis į 2015 metų pavasarį

2015 01 27  14:29  |  Aktualijos

Tikriausiai daugumos širdyje jau dabar pradeda užgimti pavasaris – nors oras kiekvieną dieną mus stebina, tačiau meilė šilumai ir žaliuojančiai gamtai yra stipresnė. Dauguma žmonių būtent jau dabar pradeda galvoti apie savo spintos pokyčius, būtinus šiltajam sezonui pasitikti, tad paruošėme 5 derinius, kurie padės apsispręsti, ko vis dar trūksta tavo pavasario garderobui.

„S P R I N G. BEAUTY“

S P R I N G. BEAUTY

Autorės koliažai. Gamintojų nuotraukos.

Color block – arba spalvų derinimas – viena iš smagiausių mados tendencijų, kuri visiškai neįpareigoja ir leidžia atsiskleisti kiekvienos stileivos vaizduotei. Nuostabus naujosios „H&M“ kolekcijos megztukas – puikus pavyzdys apibūdinti spalvų geometrijos terminą; prie jo derinkite laisvo silueto sijoną, patogius sportinius batelius ir skrybėlę, kuri šį pavasarį teisėtai turėtų tapti Jūsų mylimiausiu aksesuaru.

Megztinis – H&M, sijonas – Mango, sportiniai bateliai – Nike, skrybėlė – H&M, rankinė – Asos.

„P A S T E L“

P A S T E L

Pastelinės spalvos ir  šį sezoną  niekur nesitraukia iš mados pasaulio. Tad derinkite švelnius pastelinius drabužius tarpusavyje, taip pat neužmirškite ir akcentinės spalvos, kuria gali nusidažyti, pavyzdžiui, Jūsų delninukė. O naujojo tipo plačiosios kelnės, tikėtina, lengvai taps Jūsų garderobo favoritu.

Palaidinė – Mango, kelnės – H&M, aukštakulniai – Aldo, delninė – Asos.

„N A T U R E”

N A T U R E

Pats nuostabiausias jausmas – išeinant iš namų pajusti ant nosies kabančius saulės akinius. Taip ir įsivaizduojame: perrišta šilko skarelė besiplaiksto kartu su švelnaus vėjo kedenamais plaukais, o galvoje – tik noras atrasti dar nematytas vietoves ir patirti dar daugiau nuotykių.

Palaidinė – Zara, sijonas – Zara, akiniai – Asos, batai – Asos, skarelė – Betsey Johnson.

„M I N I M A L I S M“

M I N I M A L I S M

Pavasaris – tai ne tik gamtos prabudimas, tačiau ir žmogaus. Miestas ir vėl pilnas gyvybingų praeivių, už kiekvieno kampo pasitinka skambanti muzika ir būriai draugų, kurie kviečia linksmintis kartu. Vakarėliams rinkis patogius ir stilingus drabužius, kurie leis jaustis patogiai, tačiau stilingai.

Suknelė – Zara, aukštakulniai – H&M.

„T U R T L E NECK“

T U R T L E NECK

Megztiniai aukštu kaklu buvo šių metų MUST HAVE. Pavasarį taip pat siūlome jų neatsisakyti,  nes vėsiais kovo ar net balandžio vakarais jie tikrai sušildys, o ir atrodysite ypač moderniai.

Megztinis – Uniqlo, kelnės – H&M, rankinė – Zara, batai – Asos.


Komentuok:

*Reklama