Menu
 
 

Paola Frani FW 13/14. Milano mados savaitė

2013 04 21  12:49  |  Aktualijos

Paola Frani FW 13/14. Milano mados savaitė

Nuotraukos: © SwO/ Draius Gražys

Italų dizainerė Paola Frani – pirmoji, žadinanti į Milaną susibūrusius industrijos atstovus ankstyvą pirmosios mados savaitės dienos rytą. Nors jos kolekcijos nebūna pretenzingos ar akiplėšiškos – kaip juokauja patys italai , tai ,,biuro“ stileivos drabužinė – kasmet visada būna į ką pažiūrėti, o į kolekcijos pristatymą atsikelti paskuba ir pats Mario Boselli, nacionalinės ,,Camera Moda“ (mados savaitę prižiūrinčios institucijos) vadovas.

Ateinančiam rudens/žiemos sezonui skirta kolekcija pamatus lipdo ant pagrindinių klasikinių atspalvių, juodą ir baltą pagyvindama aitrios raudonos intarpais. Tiesa, ji pro akis nepraleidžia ir septinto dešimtmečio įkvėptos tendencijos – geometrinių rombų, dryželių ir juodos bei baltos blokų. Paola Frani moko, kaip atrasti drabužius, kurie būtų elegantiški šiokią dieną, tačiau tiktų ir oficialesnei progai: svarbiausia – sutelkti dėmesį į kirpimą, paprastumą ir elegantiškas detales.

Nuotraukos: © SwO magazine

Fotografas: Darius Gražys

Griežtai draudžiama „SwO magazine“ paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © SwO.lt

Komentuok:

*Reklama
Porcelianas

SwO Street

DNO Records