Menu
 
 

99-osios SwO rekomendacijos ir dovanos jums!

2015 05 13  19:13  |  Aktualijos

Konkurso nugalėtojai:

Lofto prizas – Martynas Paukstys

Kelmo dėklas – Rolandas

Apsilankymas pas UFF stilistą – Greta Sudeikytė

Andy – Inga

Under My Roof – Marija Janonytė

Bao Bag – Justina G.

Oh! Skin – Miglė

Jauku Classy – Martynas S.

OHMY – Rytis Č.

Mellow kaklo papuošalas – Simona A.

A Precious delninukė – Giedrė Ž.

Skaičiavau, skaičiavau, kiek kūrėjų rekomendavome, kiek laiko naršydami internete praleidome ir kiek naujų žmonių pažinome. Tai nesuskaičiuojama. SwO rekomendacijos kopia į antrąjį šimtą – 99 rekomendacijos jau jubiliejinės. Šią savaitę pristatome 11 Lietuvos kūrėjų, kuriuos rekomendavome per visus visus metus, kuriuos labiausiai įsiminėme, o jų kūrinius – besąlygiškai įsimylėjome, ir – kas smagiausia – kurie dar ir dovanoja SwO skaitytojams dovanas! Mylime savo skaitytojus, Lietuvos kūrėjus ir labai tikimės, kad pasieksime ir dar didesnį skaičių, kurio gimtadienis, tikėkimės, bus grandiozinis!

Balsuokite apklausoje ir komentaruose būtinai rašykite, kokios dovanos norėtumėte, o po savaitės sužinosime laimėtojus!

Dėmesio: jei komentuojate naudodami Facebook platformą, įsitikinkite, kad privatumo nustatymuose galėtumėte priimti žinutes nuo visų Facebook vartotojų, o jei komentarą paliekate SwO.lt komentarų laukelyje, nepamirškite nurodyti ir savo elektroninio pašto bei vardo.

1. Loftas

Loftas – muzikinis fenomenas, kuris traukia gerus žmones ir dar geresnius atlikėjus. Mūsų šokių aikštelės bendraminčiai  „Loftas“ skaitytojams dovanoja pakvietimą į koncertą, kurio visi norėjo, tačiau nepatikliai naršė internete ir bandė įsitikinti jo tikrumu – tai ZEBRA KATZ!

ZEBRA KATZ

Nuotraukos: dizainerių ir renginių organizatorių archyvas.

2. KELMAS

Pamenu, kaip pirmą kartą įsimylėjau vizitinių kortelių dėklus Londone, o Lietuvoje tokia meilė aplankė antrą kartą. Kada? Pamačius „Kelmas“ dėklus! Keičiam plastiką į medį ir maišome praktiškumą su stiliumi!

KELMAS

3. UFF

UFF mėgstame viską – ir žmones bei jų šiltas šypsenas, ir kavą su granola, o stilių, idėjas ir užsidegimą – dar labiau. Manome, kad ir UFF mus mėgsta, nes skaitytojams dovanoja apsilankymą pas UFF stilistą!

UFF

4. ANDY 

„Andy“ megztiniai sužavėjo iškart pamačius – neeilinė aplikacija, geometrija ir paprastumas, Lietuvoje taip trūkstamas jaukumas ir tobulas dizainas – ne vieno norų sąraše!

Andy

5. Under My Roof

Pirmą kart pamačiau „Under my Roof“ kurtas kelnes, tada sekė rankinės, vėliau papuošalai ir supratau, kad jų kūrybai, tobulėjimui, naujų formų atradimui ribų nėra. „Under my Roof“ SwO.lt skaitytojams dovanoja „Rain“ – odinį kaklo papuošalą.

Under my Roof

6. Bao Bag

„Bao Bag“ sužavėjo spalvų pliūpsniu jau pirmąją susikūrimo dieną – juk tokią gaivią paletę tikrai sunku dažnai atrasti! Dėkojame, kad „Bao Bag“ įnešė spalvų į mūsų stilių, o jie mūsų skaitytojams dovanoja madingiausios šių metų spalvos Marsala rankinę!

Bao Bag

7. Oh! Skin

Tai mados ženklas, kuris įnešė subtilaus seksualumo ir provokuojančio stiliaus į neryžtingą Lietuvos gatvės madą – „Oh! Skin“ išlaisvino ir papuošė moteris bei merginas! Kramtau lūpą, pamačiusi dirželius – „Oh! Skin“ dovanoja nepamirštamą aksesuarą ir mūsų skaitytojoms!

Oh! Skin

8. Jauku Classy

Smagus kolektyvas, nauja idėja ir linksmas dizainas – ko daugiau reikia? Tikrai nieko! „Jauku Classy“ įrodė, jog tai – auksinė formulė, kuria gali vadovautis ne vienas jaunas kūrėjas. „Jauku Classy“ dovanoja popierinę piniginę, kurios dizainą galėsite išsirinkti patys!

Jauku Classy

9. OHMY

OHMY išvydau „Mados Infekcijoje“ – užtikrintas žingsnis, maištinga atmosfera ir tarpusavio stiliaus harmonija – buvau užburta. Dažnai pasidžiaugiu, kad Lietuvoje atsiranda naujų kūrėjų, kurie atneša naujo ir nematyto vibe. OHMY SwO skaitytojams dovanoja kepurę ir kaukę!

OHMY

10. Mellow

Tai – vienas iš pirmųjų aksesuarų ženklų Lietuvoje, kuris savo išskirtinumu ir unikalumu sudrebino lietuvių stiliaus pamatus. Be proto laukiu kiekvieno naujo „Mellow“ papuošalo, nes įdomu – kokias medžiagas ir formas ji vėl panaudos? „Mellow“ skaitytojams dovanoja išskirtinį kaklo papuošalą!

Mellow

11. A Precious

„A Precious“ šiltumas jaučiamas net nepabendravus akis į akį. Tik pasižiūrėjus į puikios kokybės aksesuarus ir drabužius galime suprasti, kad kūrėja tikrai myli tai, ką daro – ar gali būtų maloniau džiaugtis dizainu? „A Precious“ dovanoja rankų darbo delninukę ir… staigmenėlę!

A Precious

Labiausiai patikusi dovana:


Loading ... Loading ...


Komentuok:
  • Rolandas says:

    Kelmas kortelių dėklas būtų geriausia dovana!

  • Silvija D. says:

    Under My Roof – N E R E A L U!!! Noriu!
    Kažkas toookio visame kame, ką daro šis duetas!


*Reklama