Menu
 
 

SwO savaitės rekomendacijos

2013 12 02  18:26  |  Aktualijos

Taip, jau galime skelbti, jog švenčių laikotarpis oficialiai pasiekė nosies galiuką. Atsakingai peržvelgiant savaitines SwO rekomendacijas, galvos skausmas dėl originalių dovanų sumažės pastebimai, o nusižiūrėtas drąsiai rekomenduokite draugams, kad žinotų, ko ieškoti Kalėdoms!

Naujas pirmadienis – nauji patarimai:

 

Stilingas uostamiestis

Pret a Porter LT

https://www.facebook.com/pretaporterklaipeda

Uostamiestis ir toliau mus stebina naujais ir sudominti mokančiais butikais! „Pret a Porter LT” salone rasite stilingų lietuvių dizainerių kūrinių.

 

Karas ir taika

Vasiljevo paroda nuo karo iki taikos

http://www.ldm.lt/TDM/karas_taika.htm

Ar norite pamatyti pirmuosius mados namų Christian Dior kūrinius? Tam visai nereikia traukti į Paryžiaus muziejus ar archyvus. Aplankykite Vilnelės pašonėje, Lietuvos dailės muziejuje įsikūrusią parodą „Nuo karo iki taikos. XX a. penkto–šešto dešimtmečio mada“. Tai jau šeštoji mados istoriko Aleksandro Vasiljevo pristatoma kolekcija.

 

110 %

I Š L E M P O S

https://www.facebook.com/islemposs

Kas gi yra „I Š L E M P O S“? Tai – kažkas su tarpais, kažkas iš popieriaus ir, kaip sufleruoja teaser’is, daugiau nei 100 procentų! „Facebook“ puslapis vilioja, kad „jau greitai…“. Ką gi, – like’inam ir laukiam.

 

„Beanie“ antplūdis

A Precious

https://www.facebook.com/a.precious.store

Pirmosios kalendorinės žiemos savaitės proga (ir pirmojo plono leduko, dėl kurio paslydote prieš pat darbo langus) pasidovanokite sau aksesuarą iš „A Precious“. Čia rasite beanie stiliaus kepures, movas bei gobtuvus, kurie suderinti ir parduodami atskirai.

 

Vaikų džiaugsmui

Kutikuti

https://www.facebook.com/kutikuti.lt

Nepamirškite savo mažųjų giminaičių ir palepinkite juos spalvota žiema! „Kutikuti“ kūrėjai tiki, jog ir vaikams žiemą trūksta jaukumo bei gražių audinių…

Išrinkite savaitės rekomendaciją:


Loading ... Loading ...

Komentuok:
*Reklama
DNO