Menu
 
 

Aksesuarų top 100: vasara

2012 07 21  11:42  |  Aktualijos

Aksesuarai – svarbi kasdienio stiliaus dalis. Jie ne tik padeda pagyvinti, neatpažįstamai pakeisti aprangą, bet ir pritraukti susidomėjusių aplinkinių žvilgsnius… Dideli, originalūs, savadarbiai, plastikiniai ar prabangūs –  pavasario/vasaros sezonai šiuo klausimu jūsų visiškai nevaržo. Svarbiausia, kad aksesuarai būtų spalvingi.

Aksesuarų top 100: aukštakulniai

Batai

Nors platformos vis dar karaliauja, drąsiai galite rinktis plokščiapades basutes ar balerinas ir vis tiek atrodysite stilingai. Žinoma, iš mados viršūnių nesitraukia aukštakulniai: tiek storu (kaip D&G), tiek plonu kulnu (kaip Luis Vuitton).

Rankinės

Madų pasirodymuose galima išvysti įvairiausų rankinių: nuo delninukių iki didelių beformių maišų. Nors dizaineriai atkakliai ragina moteris rinktis mažesnes rankines šiltiems sezonams, moterys streikuoja ir renkasi konservatyvių formų, talpias Prada ar kitas rankines. Tiesa, delninukės, rodosi, dar nežada palikti mados olimpo. Įdomioji sezono naujiena – permatomos plastikinės Jasper Conran rankinės, o gyvatės raštas kartu su Emilio Pucci ir vėl sugrįžta ant podiumų…

Antonio Marras

Papuošalai

Sakoma, kad pagal moters papuošalus, gali spręsti apie jos vidų. Juk taip lengva juos pasitelkus išreikšti save, o šių dienų mada tam itin palanki. Nesvarbu ar tai masyvus kaklo papuošalas (tokius ypač siūlo Marni), auskarai, o gal apyrankės… Be jų ne tik mūsų stilius, bet ir madų šou taptų prėskūs. Tiesa, šio sezono favoritais tapo Prada auskarai su rožėmis.

Prada papuošalai

Akiniai nuo saulės

Įvairiausių formų ir spalvų. Svarbiausia, kad tiktų prie jūsų veido formos. Pavasarios/vasaros mados renginiuose tikrai buvo gausi jų pasiūla, tad ir net ir įmantriausio skonio atstovai turėjo į ką žvalgytis bei iš ko rinktis. Klasikos mėgėjai turbūt pastebėjo dailius Dior akinius, tuo tarpu ekcentriškesnio skonio mados mylėtojai dėmesį atkreipė į Jeremmy Scott širdelių formos kūrinius.

Dolce and Gabbana Spring_Summer2012

Skrybėlės

Žinoma, vasarą be skrybėlės ar kito galvos apdangalo neapsieisime. Skrybėlė ne tik saugo mūsų plaukus nuo blogųjų saulės spindulių, bet ir suteikia stiliui naują prieskonį. Plati ir didelė, siaurutė ir prigludusi, o galbūt beretės tipo? Nepamirškite: vasara leidžia ekspermentuoti. Deja, ant podiumų jų nepamatėme tiek daug, kiek norėtume…

Dolce and Gabbana

Diržai

Diržai – puikus būdas pabrėžti moteriškumui. Plonyčiai ir vos matomi, juosiami ant talijos tik pabrėš jos liaunumą, tuo tarpu platesni atkreips dėmesį į jūsų klubus. Visgi madai diktuojant taisykles vis dar karaliauja plonyčiai dirželiai, juosiami ant suknelių, tunikų, sijonų. Itin rafinuotai diržas atrodo Chanel pristatytame derinyje.

CAROLINA HERRERA

 


Komentuok:
*