Menu
 
 

Į festivalį – traukiniu su muzikantais

2012 07 23  21:31  |  Aktualijos

Į festivalį – traukiniu su muzikantais

Rugpjūčio 3-5 dienomis Zaraso saloje vykstančio festivalio Galapagai / Roko naktys“ organizatoriai pasirūpino, kad kelionė iki festivalio vietos nei prailgų, nei išbrangtų.

Jau tradiciškai visiems, turintiems festivalio bilietą, siūlome Lietuvos geležinkelio paslaugomis Galapagai / Roko naktys“ dienomis naudotis su 30% nuolaida“, – sako festivalio prodiuseris Algirdas Barniškis-Blėka.

Be to, organizatoriai keliaujantiems į festivalį traukiniu pateikia ir dar vieną staigmeną. Rugpjūčio 3 d., 15 val. iš Vilniaus pajudės muzikinis vagonas, kuriame festivalininkus džiugins muzikantų pasirodymai.

Visi norintys patekti į muzikinį vagoną, gali jau pirkti bilietus. Vilniaus stotyje visus tuo metu važiuojančius į festivalį pasitiks mūsų galvočiai ir nukreipinės į vieną bendrą vagoną, kuriame jau bus grojama gyvai“, – daugiau detalių atskleidžia A. Barniškis-Blėka.

Muzikiniame vagone žada pasirodyti energingasis brolių dvynių duetas Timohi“ ir tris anšlaginius koncertus Vilniuje šį pavasarį surengę baltarusiai Krambambulya“.

Krambambulya“ atlieka poproko stiliaus muziką su punk ir folk stilių prieskoniais. Grupės pavadinimas „Krambambulya“ kilo nuo Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės laikais gyvavusio alkoholinio gėrimo iš medaus ir prieskonių.

Abi grupės pasirodys ne tik traukinyje Vilnius-Zarasai, bet ir ant scenos festivalio metu.


Komentuok:
*Reklama
DNO