Menu
 
 

Berlyniečiai „Alright Gandhi“ koncertuos Lietuvoje

2016 07 08  18:33  |  M.I.C. Naujienos

Alright Gandhi

Nuotrauka: Justė Urbonavičiūtė

Negalime sulaukti grįžimo į vieną mėgstamiausių koncertinių ir turistinių stotelių – Baltijos šalis, – sako „Alright Gandhi“ – alternatyvus muzikinis trejetas iš Berlyno, su nauju albumu „Little Traveller“ šią vasarą grįžtantis į Pabaltijį net aštuoniems pasirodymams.

Kolektyvas su Lietuva jau pažįstamas – praėjusį rudenį ne tik keliuose miestuose surengė koncertus kartu su dainininke Egle Sirvydyte, bet ir spėjo įsigyti ištikimų klausytojų, kuriuos tikisi vėl pamatyti savo pasirodymuose. Šviesi ir iki hipnozės įtaigi „Alright Gandhi“ kūryba yra tokia pat daugiasluoksnė kaip ir miestas, kuriame jie susipažino ir pradėjo groti kartu.

Nuo grupės susibūrimo 2014 metais jie jau spėjo išleisti du albumus: pirmasis EP „Widening Circles” bei dažais dar kvepiantis „Little Traveller“, kurį muzikantai rengiasi pristatyti Lietuvos publikai. Jauną, tačiau produktyvią grupę sudaro trys nariai – gitaristas Pietro, perkusininkas Dominick ir vokalistė Rosa, grojanti dar ir bosine gitara. Būtent jos rašomos dainos kviečia savyje atrasti nuotykių dvasią, nuogą atvirumą ir keliauti už savo ribų.

Į pirmąsias vasaros keliones berlyniečiai leisis jau šiandien, liepos 8 d. jų muziką bus galima išgirsti Kauno senamiesčio baro „Skliautas” terasoje. O šeštadienį ypatingą pasirodymą „Alright Gandhi“ rengia Vilniuje, klubo „Artistai” kiemelyje. Čia liepos 9 d. jie pasirodys kartu su „Chung Kran“ – būgnininko Manto Augustaičio „namų gamybos“ solo projektu.

Alright Gandhi

Nuotrauka: Augusto Lima

Po liežuvį laužančiu „Chung Kran“ vardu koncertuojantis atlikėjas yra pažįstamas vos saujelei lietuviškos nišinės muzikos gurmanų. „Esu nesąmonė, verta unikalaus šanso, manęs nedomina kritika, bananai, aukštakulniai ir mano protas“,–  sako muzikantas, girdėtas tokiuose muzikiniuose projektuose kaip „InSearch“, „No Dog Barking“ bei „ReedNoBrass“.

Vizito tęsinys Baltijos šalyse vėl prasidės Lietuvoje. Liepos 30 d. berlyniečiai pasirodys festivalyje „Galapagai“, kur į slėnio sceną pakils šeštadienio popietę. Vėliau, rugpjūčio 2 d. muzikantai ruošiasi aplankyti Nidą, 3 d. – Palangą. Vilniuje grupė ketina surengti ir vieną slaptą pasirodymą, tačiau detales patys žada atskleisti jau atvykę. Turas finišuos dviem koncertais Latvijoje, Rygoje.

Alright Gandhi

Nuotrauka: Alright Gandhi archyvas


Komentuok:
*Reklama
DNO