Menu
 
 

Apie artėjantį „Fashion Date renginį“ – iš InŽi ir Agnes Flick lūpų

2015 04 28  16:31  |  Pokalbiai

Apie artėjantį „Fashion Date renginį“ – iš InŽi ir Agnes Flick lūpų

Nuotraukos: organizatorių.

Lietuvoje rengiama vis daugiau su mados pasauliu sietinų renginių, tačiau ne tiek jau daug dėmesio susilaukia vestuvių tendencijos, todėl kiekvienas jaunosioms skirtas vakaras tampa tarsi gaiviu oro gurkšniu. Nuo ko pradėti ir kaip išsirinkti tą vienintelę suknelę, kokios gėlės turi puošti nuotakos rankas, kaip nepasimesti tarp to, kas madinga, ir to, kas elegantiška? Laimei, „Fashion date“ šį ketvirtadienį kviečia į susitikimą, kur bus atsakyti visi rūpimi klausimai, o dalyvės net galės konsultuotis su geriausiais specialistais. Kalbiname „Fashion date“ mados ir grožio vakarų įkūrėją Agnes Flick-Vyšniauskienę ir mados namų „Inži“ dizainere Ingrida Žitkuviene!

Kaip kilo mintis rengti Fashion Date susitikimus?

Agnes: Na, jei atvirai, ši idėja užgimė greitai ir netikėtai, nors vidinis noras save realizuoti mados ir stiliaus kontekste jau sukosi labai senai. Norėjosi kažko naujo ir gaivaus. Mados renginių tarpe Lietuvoje šiuo metu egzistuoja arba kvalifikacijos kėlimo kursai, arba uždari vakarėliai, arba mados pristatymai. Tiesiog gimė idėja apjungti edukaciją ir pramogą, taip suorganizavome pirmąjį dviejų valandų mados vakarą, kuris savo turiniu lyg ir priminė seminarą, tačiau dėl savo jaukaus ir neįpareigojančio formato leido svečiams atsipalaiduoti su bendraminčiais prie vyno taurės ir gerai praleisti laiką.

Kaip manote, kokių žinių nuotakoms labiausiai trūksta?

Agnes: Aš manau, didžiausia problema yra ne žinių trūkumas, o kaip tik informacijos perdozavimas. Mes gauname tokį milžinišką srautą naujienų, jog pasimetame jame ir nebežinome, kaip ir ką tinkamai atsirinkti bei pasirinkti. Būsimai nuotaikai vestuvių diena ir laikotarpis iki jos turi būti didžiulė laimė ir mėgavimasis, o ne galvos skausmas.

Apie artėjantį „Fashion Date renginį“ – iš InŽi ir Agnes Flick lūpų

Nuotrauka: Ligita Vaitkutė. Agnes Flick-Vyšniauskienė

Ar sunku paruošti nuotaką tai vienintelei dienai?

Ingrida: Nuotaka – tai moteris, kuri apie savo vestuves turbūt svajoja nuo pat vaikystės, todėl nenuostabu, kad papuošti jaunąją yra labai atsakingas darbas. Jis reikalauja daug kruopštumo, meilės ir kartais net psichologinių įgūdžių. Kita vertus, kai darbas yra tavo gyvenimas ir malonumas, tai tampa visiškai paprasta užduotimi.

Turbūt pagrindinis klausimas, kylantis kiekvienai nuotakai – kaip nesuklysti su suknelės pasirinkimu? 

Ingrida: Niekada nesuklysi, jei nenukrypsi nuo savo stiliaus. Kiekvienas iš mūsų turime stilių, specifinių asmenybės bruožų, charakterį, todėl sudėjus visus komponentus dažniausiai išryškėja suknelės modelis – juk pankė niekuomet neapsivilks romantiškos suknelės su gėlytėmis, o švelni, romantiška asmenybė – juodos vestuvinės suknelės. Todėl būtina rinktis tokią suknelę, su kuria jausiesi savimi. Taip niekada neprašausi, o jei dar pasikonsultuosi su profesionalu, tai būsi nukreipta teisinga linkme.

Apie tai šnekėsite ir renginio metu? 

Ingrida: Taip, aišku, patarsiu, kaip nuotakoms išsirinkti savo svajonių suknelę, kokią šukuoseną priderinti, į kokius aksesuarus, batelius bei puokštę atkreipti dėmesį, kad visuma būtų daili ir išbaigta.

Ko galime tikėtis iš Fashion Date vakaro šį ketvirtadienį? 

Agnes: Pirmiausia geros nuotaikos ir stilingo 2015 metų nuotakos pristatymo Stiklių viešbutyje. Vakaro metu aptarsime tokias temas kaip vestuvinė suknelė, tinkamas makiažas bei šukuosena, tobula jaunosios puokštė bei kokius kvepalus dera rinktis vienai iš svarbiausių gyvenimo dienų. Viso vakaro metu bus galimybė pasikonsultuoti su profesionale meistre apie vestuvinio manikiūro subtilybes. Na ir, žinoma, nereikia pamiršti vakaro tęsinio madingame Dream Bar kokteilių bare.

Kokia yra 2015 metų nuotaka jūsų akimis?

Ingrida: 2015 nuotaka – dažniausiai romantiška asmenybė, kuri nebijo paeksperimentuoti su suknelės modeliu, spalvomis, ieško geriausio rezultato bei nori išsiskirti ir būti gražiausia tiek sau, tiek savo išrinktajam.

Ingrida Žitkuvienė

Ingrida Žitkuvienė


Komentuok:
*Reklama