Menu
 
 

Svečiuose pas „Fashion date“

2015 03 25  17:19  |  Aktualijos

Svečiuose pas „Fashion date“

Nuotraukos: Roman Romas.

Apie Fashion date – naujos koncepcijos vakarus su mada rašėme dar pernai žiemą (www.swo.lt/naujos-koncepcijos-pasimatymai-su-mada-fashion-date-renginiai). Šį pavasarį Fashion date komanda įsikūrė biure, turi krūvą naujų planų ir, akivaizdu, juda į priekį!

– Mados vakarai buvo tarsi „idėja fiks“, – pasakoja įkūrėja Agnes Flick. – Po vaikelio gimimo laisvalaikis tapo labai ribotas, tad ėmiau ieškoti, kaip tą savo ribotą laiką galiu leisti – norėjosi ir susitikti su drauge, ir pasidomėti tuo, kas asmeniškai įdomu man pačiai, t.y. mada bei grožiu. Tokio tipažo renginių Lietuvoje nebuvo, dominuoja arba kvalifikacijų kėlimai, arba VIP vakarėliai, kuriuose lankosi tas pats žmonių ratas. Supratau, kad rūbų nekursiu, savo asmeninio brando taip pat, tad ilgainiui taip ir išsivystė toks formatas, grožio skilčiai prisikalbinus Justiną iš Garafo grožio studijos, – pasakoja stilistė ir dėstytoja Agnes.

Svečiuose pas „Fashion date“

Agnes Flick, Fashion Date įkūrėja

Žiemos vakarais vykę Fashion date renginiai jau subūrė nuolatinių lankytojų ratą – Agnes pripažįsta, jog labai malonu matyti nemažą skaičių jau matytų veidų, apsilankančių dažname renginyje. Paklausta apie planus pavasariui, Fashion date įkūrėja atskleidžia, kad pavasarį komanda nusprendė dedikuoti plaukams. Tad jau rytoj Vilniuje – Fashion Date organizuojamas vakaras „Visa tiesa apie plaukus“. Renginys facebooke: www.facebook.com/events/1729735727252794/1733972696829097/.

Balandžio 16-ąją Fashion date lankysis Klaipėdoje, kur pristatys Yves Saint Laurent dedikuotą vakarą, o balandžio 30 dieną Vilniuje visi Fashion date mados vakarai persikels į Stiklių viešbutį ir nuo šiol vyks ten. – Keičiame savo įvaizdį ir netgi įvesime dress kodą, kad žmonės ne tik ateitų pasiklausyti, bet ir įspūdingai atrodytų. Žmonės puošdavosi ir taip, bet norisi dar labiau akcentuoti vakaro išskirtinumą, – dalinosi planais Agnes. – Stengiamės kelti renginio standartą – kad tai nebūtų tiesiog seminaras prie vyno taurės, tikiuosi, kad formatas pasitvirtins! – teigė Agnes. Pirmas vakaras bus InŽi mados namų – balandžio antrąją kaip tik vyks dizainerės kolekcijos pristatymas Vilniuje, o mėnesio pabaigoje dizainerė savo įspūdingiausias sukneles pademonstruos Fashion date svečiams. Ką gi, SwO džiaugiasi matydami, kad progresas dar ir koks spartus – smagu, kad komanda, kurioje šiuo metu jau septyni žmonės, nesėdi ant laurų, o lygiuojasi į aukštesnio lygio renginius, keičia savo veidą ir elitinei vietai, kuriuose mados vakarus rengia Vasiljevas ar Statkevičius, taiko aprangos kodą. Dar viena naujiena, kurią Fashion date netrukus pristatys – tai mergvakarių paketų paslaugos, t.y. galimybė sudalyvauti proginiame, tačiau privačiame vakare su masažais, fotografu, privačiu edukaciniu mados ir grožio vakaru pagal norimą temą bei „afteriu“ Dream bare Stikliuose. Sveikiname ir laukiame naujienų!

Svečiuose pas „Fashion date“

Justina Gafarovaitė-Rašimienė. Atsakinga už grožio temų programas, Gafaro makiažo studijos įkūrėja. Asmeninio archyvo nuotr.

Svečiuose pas „Fashion date“

Livija – Fashion Date asistentė visuose organizaciniuose reikaluose.

Svečiuose pas „Fashion date“

Kristina – Fashion Date viešieji ryšiai.

Svečiuose pas „Fashion date“


Komentuok:
*Reklama