Menu
 
 

„Apkalbos 2014“. Kas sužavėjo?

2014 05 25  12:30  |  Vaizdai

Reklama SwO Live Feed

„Apkalbos 2014“. Kas sužavėjo?

Nuotraukos autorės.

Naktiniame Kauno klube „Combo“ vyko jaunųjų dizainerių tarptautinis mados šou „Apkalbos“ – vienas seniausių ir ryškiausių Lietuvos mados renginių. Šis šou pasižymėjo charakteringais, išskirtiniais bei moderniais dizainerių rūbais. Šiais metais galėjome stebėti net devyniolika pasirodymų, kuriuos kūrė studentai iš Lietuvos, Kipro, Prancūzijos ir Latvijos.

Kolekcijose pristatyti moteriški ir vyriški modeliai atspindėjo kiekvieno dizainerio požiūrį į pasaulį, mąstyseną. Galėjome stebėti aukštajai madai prilygstančią kolekciją „Meilė, kasdienybė, menas“, kuri, įkvėpta moters elegancijos, mums atsiskleidė per spalvas, švelnius siluetus ir leido pasinerti į kitokią realybę.

Taip pat stebėtis galima buvo dizainerių išmone, ypač – jaunosios dizainerės Simonos Remeikaitės drabužių kolekcija „Insecta“, kurios įkvėpimo šaltiniu tapo vabalai. Nemėgstate vabzdžių? Be reikalo; galite jų nebijoti – jie mados renginyje pakerėjo savo žavesiu, elegancija bei kitoniškumu.

Vyriškų rūbų kolekcijos skyrėsi kardinaliai – abi atskleidė skirtingus siluetus bei savitas tipažų manieras. Antoniadou Eleonora pristatė kolekciją, paremtą idėja transformuoti formas iš 2-D į 3-D ir atvirkščiai. Pagrindinė technika kuriant kolekciją – lankstymas bei kirpimas, kuris, kuriant siluetą, derėtų su vyro formomis. O Liudmilos Kolbasovos kurtoje kolekcijoje „Džiazuoju“ išryškėjo kita idėja – buvo sulieti europietiško ir afrikietiško vyro kūnai. Šią kolekciją įkvėpė džiazo muzika, todėl ji spalvinga, traukianti akį ir kiek netikėta.

„Apkalbos 2014“. Kas sužavėjo?

Griežtai draudžiama „SwO magazine“ paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © SwO.lt

Komentuok:
*Reklama
Outlook Festival 2018

Dimensions Festival 2018 | Underground electronic music in an abandoned fort

Yaska Art