Menu
 
 

Apžvalga: ANNY nagų lakai

2015 10 07  02:21  |  Aktualijos

ANNY nagų lakai

Nuotraukos: anny-cosmetics.de ir autorės

Traškinam. Daug ir ilgai. Švelniai. Tvirtai ir intensyviai. Kartais pliekiam klaviatūrą be gailesčio. Visas šis darbo procesas nepalyginamai žavesnis, kai mūsų pirštus puošia žaviai, ekscentriškai, šviesiai ar ryškiai nulakuoti nagai. Šį kartą pasidalinsiu savo įspūdžiais apie vienus kokybiškiausių – „ANNY“ nagų lakus.

Dvi geriausios draugės, Ileana ir Claudie, aiškiai pasidalinusios įtakos zonomis kuria, keičia ir atranda „tas“ sezono spalvas, kurios tampa ypatingai geidžiamos ir ieškomos. Pagrindinę nagų lakų kolekciją sudaro 105 spalvos, jas papildo limituoti leidimai bei nagų priežiūros linija. Trumpai tariant, šios dvi draugės sukūrė atskirą „ANNY“ pasaulį, kuriame galime rasti visa tai, kas susiję su kokybiška nagų priežiūra bei grožiu.

„ANNY“ nagų lakai labiausiai giriami dėl puikios ir madingos spalvų paletės bei ilgo laikymosi ant nagų. Teigiama, kad šis nagų lakas ant nagų be vargo išsilaiko penkias ir daugiau dienų. Kai šį faktą dėsčiau savo kolegei, kurios nagai visada atrodo tobulai, ji tik tarstelėjo, kad jai tiek laiko visi nagų lakai. Man beliko tyliai ryti pavydą ir sukryžiavus pirštus laukti mikro stebuklo. Ar tikrai „ANNY“ nagų lakas taps tuo vieninteliu, kuris NET ant mano nagų išliks ilgiau nei dvi dienas?

 ANNY nagų lakai

Išbandyti atspalviai

Peržvelgus nagų lakų paletę kyla vienas vienintelis spalvų įvertinimas – labai skaniai atrodo. Mano išmėginta „Dress to impress“ spalva ne tik itin švelni, mergaitiška, jauki, bet ir su ypatingu satino efektu. Nagų lakui nudžiūvus, jis tampa matiškai blizgus. Tobuliausias nagų vaizdas išgaunamas po dviejų lako sluoksnių. Satino efektas man patiko labiau nei tradicinis matinis, nes spalva įgauna tūrio, prabangos, nagai atrodo švelniai ir įdomiai. Antroji spalva „Only red” – klasikinė, soti ir sodri raudona, kuri turi tą tobulą atspalvį, tinkantį tiek prie melsvos rankų odos, tiek prie rusvesnės. Šis raudonas nagų lakas, kaip ir raudonas lūpdažis, tinka visur ir visada.

ANNY nagų lakai

Dengimas

Ši dalis savarankiškai lakuojantis nagus tampa tikru iššūkiu. Mano nagų plokštelės mažos, tad norint jas tvarkingai ir gražiai padengti, yra būtinas „be penkių minučių“ tobulas dažų teptukas. Jokių „penkių minučių“ „ANNY“ lako teptukui nereikia – tobulo pločio ir storio. Šereliai nepalieka ruoželių, tad naudojant tokią ryškią spalvą, kaip „Only red“, pilnai pakako vieno sluoksnio. Šviesią satininę spalvą dengiau dviejais sluoksniais, norėdama išgauti tobuliausiai atrodantį efektą.

Laikymas

Ar gali nagų lakas laikytis ant nagų per ilgai? Tikrai ne, bet „ANNY“ nagų lakas „pamušė“ mano rekordus. Mano ploni, sluoksniuotis linkę ir ganėtinai minkšti nagai spalvą išlaikė pilnas penkias dienas. Objektyvumo vardan turiu prisipažinti, kad ketvirtą dieną nagų kraštelius teko šiek tie atnaujinti, bet jokių atsilupimų, įtrūkimų, atšokimų. Identiškai laikėsi tiek paprastas nagų lakas, tiek su satino efektu. Dar vienas smagus momentas – abu nagų lakai labai lengvai nusivalo. Tiek „Dress to impress“, turintis savyje smulkių blizgių dalelių, tiek itin ryškus raudonas. Neprireikė jokių terlionių ir pervalymo.

ANNY nagų lakai

Išvados

Padaugėjo džiaugsmo gyvenime. Tikrai, tas puikus jausmas, kad nagai primena dražė saldainius, o jų nereikia kas vakarą teplioti/perlakuoti/valyti, kažkaip maloniai išlaisvina (kaip tai banaliai be skambėtų). Akį (o gal tiksliau nagus?) traukia ne tik plati spalvų ir efektų paletė, bet ir priežiūros priemonės, pavyzdžiui, koks įdomus galimas pasirinkimas – nagų priežiūros priemonės su žaliosios arbatos ekstraktu ir jėga. Juk visada smagu atrasti kažką naujo ir ypatingo, tiesa?


Komentuok:
*Reklama