Menu
 
 

Pametusios galvas dėl nagų

2013 09 13  10:19  |  Aktualijos

Pametusios galvas dėl nagų

Nuotraukos: eyeshadowlipstick.com, makeupalley.com, nailinghollywood.tumblr.com, pinterest.com, refinery29.com, shefinds.com,

Šokiravimas – vienas iš dėmesio gavimo būdų, o mes, merginos, juk mėgstame dėmesį. Pastaruoju metu nagų lakavimo tendencijų kūrėjai pluša iš paties ir siūlo mums nagučius paversti „atskira įvaizdžio respublika“. Trumpam užmirškite vienspalvį savo manikiūrą ir paganykite akis į ekstravagantiškesnius sprendimus!

Velvetas  ir nagai

Velvetas  ir nagai

Nulakuoti ir dar nenudžiūvę nagai apibarstomi smulkiais plaušeliais ir – vuolia – nagai tampa lyg pliušiniai.

Ikrai ir nagai 

Ikrai ir nagai

Taip, šiuo būdu nulakuoti nagai atrodo tarsi padengti ikrais artortų pabarstukais. Lakavimo technika tokia pati, kaip ir pirmu atveju.

Metalas ir nagai 

Metalas ir nagai

Žvilgus metalinis paviršius, spindintis tarsi veidrodis.Šiam efektui išgauti naudojami itin žvilgūs, specialios technologijos nagų lakai arba nagų lipdukai.

Ombre ir nagai 

Ombre ir nagai

Plaukai, drabužiai, nagai – šių sričių efektų pozicijas užėmė spalvų perėjimai. Panašu, kad artimiausiu metu ši dažymo technika niekur nesitrauks ir neužleis savo favoritės vietos.„Ombre“ nagus galima lakuoti keliais skirtingas būdais. Svarbiausia pasikrinti tinkamus nagų lakus, kurių spalva tarpusavyje derėtų.


Komentuok:
*Reklama
DNO