Menu
 
 

Apžvalga: Bioderma „Hydrabio“ serumas

2016 02 18  23:04  |  Aktualijos

Apžvalga: Bioderma „Hydrabio“ serumas

Nuotrauka: autorės.

Kiek seniau turėjau tokį hobį – prisijungti prie visų pokalbių, kuriuose keikiama žiema. Tai vyko labiau dėl neišmanymo ir nuovokumo trūkumo, o ne dėl realios viską apimančios neapykantos žiemai ir žiemojimui. Dažniausiai šiuose pokalbiuose vienas kitą keisdavo banalūs ir naudos neturintys argumentai: šalta, trūksta saulės, kamuoja liūdesys, neįmanoma gražiai apsirengti, atrodau, kaip meška, sausėja oda. Žinoma, visos šios smulkmenos turiu labai smagius sprendimus: nuo stilingų ir plonų termo rūbų (taip, juos galima dėvėti ir po suknelėmis/pėdkelnėmis/kitais gražiais drabužiais) iki veido odai drėgmę gražinančių priemonių. Šios žiemos favoritas – Bioderma serumas iš Hydrabio serijos.

Visa ši linija skirta jautriai odai, kuriai ypatingai trūksta drėgmės. Būtent šiai serijai priklauso ir daugelio pamėgtas micelinis vanduo, kuris buvo vienas pirmųjų tokio tipo priemonių rinkoje. Nemažiau populiarus ir serumas, kuris sėkmingai gali išgelbėti nuo dehidratavusios odos. Dėl sudėtyje esančių veikliųjų medžiagų priemonė prasiskverbia į giliuosius epidermio audinius, aprūpina juos drėgme ir suteikia ilgalaikį komfortą.

Ši priemonė itin skalsi, lengvos gelinės konsistencijos, gaiviai ir neįkyriai kvepianti. Ji greitai įsigeria į odą nepalikdama lipnumo. Nors Bioderma puslapyje nurodyta, kad priemonė yra puikus makiažo pagrindas, mano patirtis tam stipriai paprieštarautų. Serumas per lengvas, kad odą tinkamai paruoštų makiažui. Jam susigėrus ant viršaus būtina tepti kremo sluoksnį. Tokia kombinacija sustiprina kremo funkcijas ir padeda įveikti išsausėjusius odos plotelius, kurių kremas naudojamas vienas neįveikia. Ilgiau panaudojus serumą, pastebėjau, kad oda įgavo sveiko švytėjimo ir pastebimai atsigavo po karšta – sausa – šalta kontrastų. Šis serumas vienas iš tų, kurių veikimas yra orientuotas tiesiogiai į odos drėgmės palaikymą ir neatlieką jokių kitų funkcijų (pvz. nekovoja su odos senėjimo procesais), todėl jį drąsiai gali naudoti skirtingo amžiaus grupių merginos.

Priemonę labai patogu dozuoti, nes pakuotėje esanti pompelė „išduoda“ optimalų gelio kiekį, tad nesunkiai žinosi, kiek paspaudimų reikia tavo veidui ir nereikės galynėtis su delne likusiu pertekliumi.

Žinoma, svarbu prisiminti, kad drėkinančias priemones geriausia tepti ant veido prieš einant miegoti arba bent 40 minučių prieš einant į lauką, kitu atveju šaltis sukandžios skruostus ir oda taps sudirgus, nušalusi ir paraudusi.

Taigi mažiau bumbėkime apie nesibaigiančius šalčius ir snaiges, o daugiau laiko leiskime gryname ore, briskime per pusnis, šokinėkime per patižusį sniegą, išmokime pavirsti stilingais „cibuliais“ (ačiū, rūbų sluoksniavimui) ir linksmai laukime pavasario, nes visa tai tampa mūsų grožio dalimi.


Komentuok:




*



Reklama