Menu
 
 

Apžvalga: „Rituals“ „Tao“ kolekcijos dušo putos ir atpalaiduojantis serumas

2015 07 27  20:08  |  Aktualijos

„Rituals“ „Tao“ kolekcijos dušo putos ir atpalaiduojantis serumas

Nuotraukos: rituals. com

Šią apžvalgą rašau, kai lauke skausmingai pleška 30 laipsnių karščio. Tikėtina, kad po kelių dienų prasidės labai romantiška audra ir gaivus lietus. Kol visa tai – tik mano kuklios prognozės, o vienintelė gaiva – vėsus dušas ar ežero vanduo, siūlau susipažinti su patobulinta Rituals kolekcija TAO ir dviem labai gaiviais jos nariais – dušo putomis ir atpalaiduojančiu serumu.

Ši linija paremta senovine TAO filosofija, kurios dėmesio centre – siekis subalansuoti Yin ir Jang gyvybines energijas bei įnešti ramybės į greitą gyvenimą.

TAO T‘AI CHI dušo putos – ypač gaiviai kvepiančios dušo putos, arba ypatingas gelis, kuris primena tirštas skutimosi putas. Jas galima tepti tiesiai ant odos (putos minkštesnės, standesnės,  švelnesnės) arba ant kempinės (putos tampa tradiciniais muilo burbulais). Pagrindinės sudedamosios kūno putų dalys – baltasis lotosas ir yi yi ren (tradicinėje kinų medicinoje naudojamos sėklos). Kvapas ypač gaivus, šiek tiek saldus, egzotiškas, ant odos išlieka kelias valandas. Šios putos ypač švelniai plauna odą, ją drėkina ir puoselėja.

TAO T‘AI CHI dušo putos

TAI QI atpalaiduojantis serumas – ši priemonė tapo maloniu atradimu ne tik karščio kupinomis naktimis, bet ir po įtemptos dienos. Serumo sudėtyje taip pat yra yi yi ren sėklų ir mėtų. Šį serumą reikia tepti trijuose kūno taškuose: ant smilkinių, kaktos šonuose ir sprando apačioje. Iškarto pajusite mėtinį, gaivų, atpalaiduojantį kvapą. Po kelių minučių užteptos vietos pradės maloniai vėsti. Man ši priemonė tapo nepakeičiama keliaujant, kai norisi šiek tiek atsikvėpti besimalant oro uostuose ar lėktuvuose. Taip pat serumas klusniai budi prie lovos, kai po sunkios dienos norisi save lepinti ir užmigti, pasitelkus savo mažus ritualus.

TAI QI atpalaiduojantis serumas


Komentuok:
*Reklama
DNO