Menu
 
 

Apžvalga: „Lancome“ veido serumas jaunatviškam grožiui

2014 12 23  13:04  |  Aktualijos

Apžvalga: „Lancome“ veido serumas jaunatviškam grožiui

Koliažas: SwO.

Kartais pagalvoju, kad „investicija į ateitį“ skamba taip niūriai, protingai ir saugiai, kad tą pačią minutę norisi pasileisti į visas keturias puses be atgalinio bilieto, atsarginių batų ir dantų šepetėlio. Visada galima pabėgti laukais, bet smagiau bėgti su dailiu ir skaisčiu veidu. Viena iš investicijų į ateitį – geras ir patikimas veido serumas, aktyvuojantis ir „užkonservuojantis“ mūsų veiduose begalinį maksimalizmą, laukines dienas ir naktis.

Apžvalga: „Lancome“ veido serumas jaunatviškam grožiui

Nuotrauka: Lancome.it

Produktas: „Lancome“ „Advanced Génifique youth activating concentrate“.

„Lancome“ serumas – tai gerasis smūgis mūsų veidui. Génifique kompleksas suteikia odai švytėjimą ir skaistumą, kurį galime pamesti dėl gyvenimo būdo ar kūliais virstančių metų. Šiame serume nėra parabenų, sulfatų ir ftalatų. Tik biotechnologijų dėka gauti ingredientai, kurie veikia visas 10 jaunos ir sveikos odos sričių. Įskaitant veido spalvą, elastingumą, smulkias raukšleles ir tekstūros vientisumą.

Prabangi ir patogi pakuotė su pipete padeda lengvai dozuoti produktą. Veidui pakanka vos kelių lašų serumo, tad priemonė pakankamai skalsi. Serumo tekstūra itin lengva, maloniai ir lengvai skirstoma ant veido. Per kelias minutes serumą oda sugeria, nepalikdama lipnumo ar sunkumo.

Naudodama jį reguliariai kartu su kitomis veido priežiūros priemonėmis jau po savaitės  pastebėjau, kad oda tapo skaistesnė, minkštesnė, lygesnė, sveikai švytinti.

Tiesa, šis serumas kritikuojamas dėl per didelės alkoholio koncentracijos produkte. Taip pat jame gausu kvapniųjų medžiagų. Visa tai gali sukelti akies uždegimus, paūmėjimus. Pylos „Lancome“ susilaukė ir už lakius ingredientus, kuriems vargiai tinka dabartinė pakuotė.

VERTINIMAS

Vienareikšmiškai tai – vienas veiksmingiausių ir prabangiausių serumų, kuriais galima patobulinti veido odą, suteikti jai jaunatviškos ir pailsėjusios išvaizdos. Didžiausias mano pastebėtas trūkumas – nustojus naudoti šią priemonę, veido oda gana greitai „atkrenta“, t.y. lieka tokia kokia buvusi, tad ilgalaikio efekto ši priemonė nesuteikia. Balai: 7/10.


Komentuok:
*Reklama