Menu
 
 

Apžvalga: Lancôme „Génifique Advanced“ veido serumas

2015 05 22  17:23  |  Aktualijos

Lancôme „Génifique Advanced“ veido serumas

Nuotraukos: moodiereport.com, auraphotoagency.wordpress.com, douglas.lt

Veido serumai man primena alchemikų sukurtus stebuklingus skysčius, kurie sugeba smogti tiesiai ten, kur slypi problema ir per trumpą laiką ją išspręsti. Serumai dažniausiai naudojami prieš įprastą kremą, jų konsistencija lengva, greitai įsigerianti ir labai aktyvi. Naudojant tos pačios serijos kremus ar kitas priežiūros priemones, serumai veikia kaip katalizatoriai, sustiprinantys geriausias priemonių savybes. Dažniausiai serumai veikia konkrečia problemą (odos dehidrataciją, pigmentines dėmes, spuogus). Tai vienos krypties veikimo priemonės, kurios turi labai atsakingą darbą – kuo greičiau pašalinti mūsų rūpestį. Serumų sudėtyje gausu biologiškai aktyvių ingredientų, kurių kiekis kelis ar keliasdešimt kartų viršija tradicinėse priežiūros priemonėse esantį kiekį. Serumai nėra kasdienė ir ilgalaikio naudojimo priemonė, tad geriausią ją naudoti ciklais po kelias savaites, darant kelių mėnesių pertrauką. Efektyviausiai serumas odą veikia užteptas vakare, oda besiilsėdama maksimaliai sugeria visą mūsų pateiktą gėrį.

Lancôme „Génifique Advanced“ veido serumas

Taigi šį kartą į serumų sceną žengia Lancôme „Génifique Advanced“veido serumas. Jo pagrindinis tikslas – išgelbėti bei pašalinti pagrindinius septynis senėjimo požymius. Po savaitės oda turėtų tapti švytinti, pakankamai drėgna, elastinga, turinti mažiau raukšlelių. Serumo pakuotė – dieviška. Storo stiklo tamsus buteliukas su patogia ir elegantiška pipete, kuri padeda išimti reikiamą dozę priemonės. Serumas balkšvos spalvos ir labai gaivaus, prabangaus, malonaus kvapo. Serumas labai skalsus, tad pusės pipetės tikrai užteks visam veidui ir kaklui padengti. Jis greitai susigeria, nepalikdamas lipšnumo, plėvelės ar kito jaučiamo sluoksnio.

Sąžiningai priemonę naudojau dvi savaites bent kartą per dieną, dažniausiai vakare. Vizualiai matomų raukšlelių neturiu, tad priemonės lyginamųjų savybių įvertinti negaliu. Kita vertus, turiu žavingai nuvargusią, papilkėjusią ir išsausėjusią odą, o tai – jau dalis serumo kovos lauko elementų. Akivaizdus veikimo rezultatas buvo matyti šeštą dieną. Veido oda tapo skaistesnė, lygesnė, sveikesnė ir gaivesnė. Ypatingai džiaugiausi pagaliau atsikračiusi išsausėjusių plotelių ir visiškai nemadingų „50 pilkų atspalvių“ ant veido. Belieka kryžiuoti pirštus, kad šis akivaizdus ir džiuginantis rezultatas išsilaikys ilgesnį laiką ir baigus serumo naudojimą.

Siekiant maksimaliai gero ir ilgai išliekančio rezultato, serumą patariama naudoti 8 savaites.

Lancôme „Génifique Advanced“ veido serumas


Komentuok:
*Reklama
DNO