Menu
 
 

Ryškioms lūpoms sakome TAIP

2013 08 30  11:38  |  Aktualijos

Ryškioms lūpoms sakome TAIP

Nuotraukos: jetsetfashionmagazine.com, ioanadumitrache.ro

Seniai seniai ryškios lūpos buvo laisvo elgesio moterų privilegija. Šiek tiek vėliau tai tapo pobūvių, maišto, seksualumo atributu. O šiuo metu ryškios lūpos tvirtai įsitaisė mados pasaulyje ir miesto gatvėse. Kokybiški, ryškus lūpų dažai greitai suteikia veidui gyvumo, pakelia nuotaiką ir tampa puikiu stiliaus akcentu.

Tiksliai neatsimenu akimirkos, kai nusprendžiau, kad ryškios lūpos mane lydės visur ir visada. Užtrukau, kol atradau tas spalvas, tuos dažus ir tas priemones, kurios tenkino ir puikiai atliko savo funkciją. Turbūt sutiksi, kad kartais galima pamesti galvą dėl patikusios spalvos ar gamintojo.  Šį kartą – apie Yves Saint Laurent lūpų dažus Rouge Volupte Shine. Iki šiol mano santykiai su šiuo prekės ženklu buvo itin draugiški ir artimi. Laikau kumščius, kad ši draugystė tęstųsi.

Ryškioms lūpoms sakome TAIP

Auksinė pakuotė savyje slepia lengvos tekstūros, kreminius,  šlapio efekto lūpų dažus. Dažai nesausina lūpų, apsaugo nuo aplinkos poveikio, maloniai padengia lūpas, jos netampa lipnios, o dažai sėkmingai išsilaiko ilgą laiką. Tiesa, kvapas pakankamai intensyvus ir jautresnės nosies savininkes gali nemaloniai erzinti. Didžioji dalis kreminės tekstūros lūpų dažų turi vieną minusą – sušilę jie tampa itin minkšti, bet vasara su savo šiluma jau beveik baigėsi, o rudenį lūpas padengti šilko sluoksniu – geriausias pasirinkimas.


Komentuok:
*Reklama
DNO