Menu
 
 

Apžvalga: spalvota „Uoga Uoga“ kosmetika

2015 07 20  14:28  |  Aktualijos

Natūralus, nuogas, nematomas, nepastebimas… Tokiais epitetais apibūdinamas makiažas, kuris lengvai patobulina mūsų veido bruožus ir mes it iš pieno plaukusios galime dailios lakstyti laukuose arba miesto džiunglėse. Peržiūrėjusi didžiąją dalį pamokų, kaip sukurti tokį tobulai nekaltą makiažą, pastebėjau, kad sunaudotų priemonių skaičius perkopia 10 vienetų, o galutinis rezultatas iš šiek tiek arčiau primena rimtą ir gerą dieninį makiažą. Šį kartą pasidalinsiu įspūdžiais apie tris priemones, prie kurių pridėjusios antakių pieštuką, skaistalus ir blakstienų tušą, sukursite labai švelnų, natūralų ir sveiką (ne tik sveikai atrodantį) makiažą.

„Uoga Uoga“ kremas su spalva „Švytėjimas“

„Uoga Uoga“ kremas su spalva „Švytėjimas“

Nuotraukos: gamintojų.

Ši BB kremo lietuviškoji ir natūralioji versija pati šviesiausia „uogų“ sukurtoje paletėje. Kremo sudėtyje gausu aliejų (argano, abrikosų, simondsijų, migdolų), kurie minkština ir maitina odą, o alavijo ekstraktas ją švelniai drėkina. Produkto kvapas itin keistas – primena kadagius, žoleles. Šie kvapai maloniai gaivina, nes kremą rekomenduojama laikyti šaldytuve, tad jo vėsi tekstūra ir „šaltas“ kvapas užburia. Taip, jis ne visoms gali patikti, bet žinot, kaip sako apie sveikus dalykus, „nebūtinai tai turi būti skanu“. Kremo tekstūra lengva ir minkšta, šiek tiek vandeninga. Jį lengvą sklaidyti ant veido, kremas greitai įsigeria. Tiesa, priemonė visiškai nemaskuoja. Ji sukuria skaistesnės, sveikesnės, šiek tiek švytinčios odos efektą. Sausos odos savininkėms jis turėtų tikti praktiškai tobulai, kitoms paliks šiek tiek blizgų veidą, kurį bus būtina pabarstyti biria pudra.

„Uoga Uoga“ pudra „Kas ta sakura“

„Uoga Uoga“ pudra „Kas ta sakura“

Mane, kaip klaipėdietę, iškart paperka faktas, kad sudėtyje yra gintaro. Antras dalykas, kuris paperka, yra spalva – itin šviesi, šalta, šiek tiek rausva ir neperspausta tiek, kad ant veido taptų „mažakraujystės blyškumu“. Pudros pagrindas – natūralus mineralas žėrutis, kuris (kaip jau galima nuspėti iš pavadinimo) atspindi šviesą. Papildomos sudėtinės dalys efektyviai sugeria riebalus bei leidžia odai kvėpuoti. Pudra – dulkėta, dengia veidą nematomu šydu. Man optimaliausias ir dailiausias efektas pavyksta, jei pudra veidą dengiu dviem sluoksniais ir lukteliu apie 10 minučių, kol milteliai susigeria ir „susiguli“ ant odos. Odos blizgėjimas pradeda pasirodyti po 4–5 valandų. Šis faktas mane maloniai nustebino, tikrai nesitikėjau, kad ji gali tiek ilgai laikyti. Mano patyrimai rodo, kad didžioji dalis birių, lengvos tekstūros, nenatūralių pudrų būna pramušamos po tokio ar net trumpesnio laiko. Pudra ant odos atrodo natūraliai ir švelniai.

„Uoga Uoga“ lūpų blizgesys „Braškinis briedis“

„Uoga Uoga“ lūpų blizgesys „Braškinis briedis“

O su „Uoga Uoga“ blizgiais jau esu turėjusi istoriją. Pirmą kartą juos išbandžiau prieš gerus metus ar šiek tiek seniau. Nukabinusi ir suraukusi nosį tą kartą pripažinau, kad jie visiškai ne man, ne mano draugėms ir ne mano bičiulėms sukurti. Keistas ricinos aliejaus kvapas ir skonis, keista tekstūra, kažkoks perštėjimas… Na, tiesiog didelis nesusipratimas. Šį kartą braškinė blizgio versija ir žadino smalsumą, ir kėlė nerimą. Taigi, kvapas nepalyginti malonesnis – braškinis, šiek tiek aliejinis. Visiškai malonus ir draugiškas uoslei. Pliusas. Spalva, nors ir atrodo pakuotėje ryški, iš tiesų lengva ir permatoma, todėl ryškumą galima lengvai koreguoti (mano „dozė“ – trys patepimai). Nors aprašyme spalva nurodoma „sodriai raudona“, ji tikrai tikrai tokia nėra. Todėl prieš perkant, verta nukulniuoti iki „uogų“ salelės ir įsivertinti atspalvius bei spalvas vadovaujantis savo akimis. Blizgio tekstūra nepasikeitusi – skysta, aliejinga, bet ne lipni ar sunki, na, neprimena didžiosios dalies blizgesių. Konsistencija artimiausia „YSL“ lūpų lakams: tokia sunkiai nusakoma, lengva, vandeninga. O iš tiesų visų didžiausias pliusas – sąžiningai blizgį naudojau 5 dienas ir tvirtinu, kad jis pasiutusiai gerai drėkina lūpas. Nežinau, ar visų blizgių sudedamosios dalys labai skiriasi, ar keitėsi technologija, ar man tiesiog pasisekė, bet šį kartą blizgis buvo kur kas geresnės versijos, nei prieš kurį laiką. Valio!


Komentuok:




*



Reklama