Menu
 
 

SwO rekomendacijos

2015 07 21  13:18  |  Aktualijos

Žiūrint į apniukusį dangų arba į vakarėjančią jūrą, sunku sugaudyti besiblaškančias mintis – kas mums neduoda ramybės? Praėjus pusei vasaros, SwO rekomendacijos užduoda retorinius klausimus, kurie padės pasverti šios vasaros nuotykius!

Pepper Me

Pepper Me

Nuotraukos iš rekomendacijų herojų svetainių bei Facebook paskyrų.

www.facebook.com/pages/Pepper-Me/878451662213017

Jūros purslai, maloniai apglėbiantys kojas vasarą, ir vėjas, taršantis plaukus žiemą. Tokių gamtos gėrybių galime pavydėti klaipėdiečiams. Jiems taip pat galime pavydėti ir „Pepper Me“ vasarinių sijonų, kurie primins atostogų nuotykius visus metus! Ar jau turite mintis praskaidrinančių prisiminimų?

Ohhio

Ohhio

www.facebook.com/OhhioShop

Vasarai atleidžiame žvarbias ir lietingas dienas dėl tų kelių ryte pasirodžiusių spindulėlių. Kad besiruošiant į darbą niūrūs debesys nesugadintų nuotaikos, nepamirškite milžiniško „Ohhio“ šaliko. O jei niekur neskubate, įsivyniokite į pynėmis megztą jų pledą. Ar jau susiradai, ką apgaubti jaukumu?

Bambook

Bambook

www.facebook.com/pages/Bambook/713635438781738

Taip, vasara dar mūsų tik laukia! Malonų gulinėjimą paplūdimyje pagerinti labiau gali tik „Bambook” rankų darbo bambukiniai akiniai. Ar pasaulis vasarą tapo žavesnis?

Ooosome.lt

Ooosome.lt

www.facebook.com/ooosome.lt

Ieškote tobulos vietos įsimintinai progai? Kaip jums vakarienė javų lauke?! Toli nuo šurmulio pasiklystant romantiškuose žvilginiuose – tokios vakarienės metu gali įvykti bet kas!..

By Leòn

By Leòn

www.facebook.com/odabyleon

Tikro vintažo prisilietimas ir tikras daiktas su istorija. „By Leòn“ rankinės padės sukurti istoriją – ar turi ką papasakoti?

Išrinkite Jums labiausiai patikusią rekomendaciją:


Loading ... Loading ...
Griežtai draudžiama „SwO magazine“ paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © SwO.lt

Komentuok:
*Reklama
Dekmantel Festival 2020

Birutės Stulgaitės paroda 'Erdvės kontūrai'

Mados infekcija 2020

DNO Records