Menu
 
 

Ar tai – geriausi akių šešėliai rudeniui?

2014 10 23  20:15  |  Aktualijos

Bourjois „Color edition 24h“

Koliažas: Akvilė L.

Rudens makiažo tendencijos skatina akis dažyti metaliniais, švytinčiais, šlapio efekto šešėliais, tad šį kartą pasidalinsiu savo įspūdžiu apie Bourjois „Color edition 24h“ šešėlius. Paletėje yra šešios lengvos, kreminės tekstūros spalvos. Spalvos, pakuotė ir gamintojo pažadas panašus į Maybelline „Color tattoo“ gaminį, bet jei jiems reikėtų rasti labai artimą analogą, tai būtų greičiau jau Chanel „Illusion Ombré eyeshadows“. Nenuostabu, nes abi priemonės kuriamos tų pačių kompanijų.

Šešėlių tekstūra sunkiai nusakoma, bet jos apibūdinimas taikliai užrašytas ant pačios pakuotės – „cream to powder“. Užtepus ant akių jie sklaidosi tarsi birūs šešėliai. Spalvos intensyvumas optimalus – sunku padauginti, bet šešėliai nėra per mažai pigmentuoti. Jie tobulai tinka dieniniam makiažui kurti.

Smagiausia juos tepti tiesiog pirštais, nes šiek tiek netvarkingas jų dengimas suteikia makiažui žavesio. Mėgstančios preciziškas ir švarias linijas gali naudotis sintetinio pluošto „blending“ šepetėliu. Rezultatas bus tvarkingesnis ir švaresnis.

Šešėliai, užtepti ant pagrindo, sėkmingai išsilaiko visą dieną, nesubėga į voko raukšlę ir neišslysta ten, kur nereikia. Ar jie laiko 24 valandas? Sunku pasakyti. Dienos pabaigoje akių makiažas vis dėlto atrodo pavargęs, tad būtų naudinga šį tą atnaujinti.

Iš tiesų šie šešėliai paliko labai gerą įspūdį ir tapo vieni iš favoritų. Puikiai tarpusavyje derinčios spalvos, lengvas dengimas, pakankamai ilgas išsilaikymas tikrai pateisina kainą ir reklamoje girdėtus pažadus. Tiesa, spalvų paletė gal šiek tiek nuobodoka, bet drąsiu sprendimu galime vadinti raudoną spalvą, kuria galima paeksperimentuoti.

Bourjois „Color edition 24h“


Komentuok:
*Reklama