Menu
 
 

„Backyard“

2017 06 29  15:14  |  M.I.C. Naujienos

Menų fabrikas „Loftas“ šią vasarą vėl atvėręs „LRT Opus terasos“ vartus pristato ketvirtadieninių elektroninių vakarėlių seriją – „Backyard“. Jos atidarymas ir pirmasis vakarėlis jau šiandien – nuo 21 val. „Lofto“ kieme.

Backyard - Loftas

Nuotrauka iš organizatorių archyvo

„Kodėl vakarėliai vyks ketvirtadieniai? Nes ketvirtadienis – mažasis penktadienis. Dar ne savaitgalis, bet jau beveik. Ir dažną vasaros savaitę – tai paskutinis vakaras mieste, prieš savaitgalio festivalius, keliones, ežerus ir jūras,“ – pasakoja „Backyard“ organizatoriai.

„Backyard“ atidarymas nusimato itin karštas. Tiesiogine to žodžio prasme – juk sinoptikai šiam ketvirtadieniui pažadėjo net 30 laipsnių karščio! Todėl „Loftas“ visus kviečiame vakare susitikti kieme – atsigaivinti po dienos darbų ir karščių, pašokti ir deramai nusiteikti savaitgaliui.

Vakaro programoje: nuo Lietuvos iki Australijos grojantis „GifGaf“, DJ Vainilaitis ir vienintelė dama kompanijoje – Mist.

Griežtai draudžiama „SwO magazine“ paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © SwO.lt

Komentuok:
*Reklama
Julija Goyd ir Agnė Juodvalkytė. Terpė

SwO Street

Kitoks svinguojančio Londono portretas

DNO Records