Menu
 
 

Balagans. Pasiruošimas

2013 03 07  16:56  |  Aktualijos

Balagans. Pasiruošimas

Nuotraukos: iš asmeninio archyvo

,,Mados Infekcija” – ne už kalnų. Senbuviai turbūt jau seniausiai susidėliojo antpirščius į lentynas, o segtukus į vadinamąjį ežiuką. Įdomu, kaip sekasi konkurso ,,Injekcija” nugalėtojams? Juk jie ne per seniausiai sužinojo apie progą savo kūrinius pristatyti Vilniuje, ant Shibuya perėją primenančio podiumo! O jei dar esi užsienietis – jauti dvigubą spaudimą! Nusprendėme išsiaišinti, kaip sekasi džinsiniam duetui ,,Balagans“ iš Vokietijos. Maloniai Lietuvoje sutikti ir apdovanoti žiemą, Tanja Schmidt ir Philipas Rudzinskis pildo kolekciją ,,Alles geht in die Hose” (,,Viskas keliauja į kelnes”) naujais kūriniais.

Balagans. Pasiruošimas

 

Ar jaučiatės pasiruošę festivaliui ,,Mados Infekcija”?

Beveik! Mes vis dar dirbame su paskutiniais linijos elementais, stilizuojame ir bandome naujas kombinacijas!

Kiek modelių pamatysime Jūsų kolekcijoje?

Suskaičiavome 18, gal bus ir daugiau. Kūrimo ir dizaino kokybė aplenkia aprangos kiekybę, tad į tai ir orientuojamės.

Kokia pagrindinė Jūsų kolekcijos mintis?

Gatvė sutinka Eleganciją. Laukinis ir gracingas. Netvarkingas ir stilingas. Tragiškas – juokingas. Mūsų kolekcija pasakoja istoriją apie gatvės muzikantus, kurie tarsi kokie išlikę kovotojai – nuo dabitų miegmaišiuose iki gatvių karalių. Kiekvienas apdaras atskleidžia naują pasakojimą: tai 3-D raštai, ironiškos detalės, rankų darbas, eksperimentiniai džinso plovimai…

Didžiausias galvos skausmas, ištinkantis begalvojant apie kolekciją?

Deadline’as!

Ką manote apie vaikinus modelius, demonstravusius Jūsų kolekciją Vilniuje?

Pristatyti kolekciją su autentiškais modeliais yra dalis mūsų filosofijos. Ankstesniuose šou mes, būdavo, modeliais pabūti pasiimdavome tikrus gatvės muzikantus, nes kas, jei ne jie geriausiai gali persiųsti publikai nebylią žinutę, jog gatvės muzikantas – tai gyvenimo kelias. Konkursui ,,Mados Injekcija” negalėjome pasirinkti savo modelių. Mes adaptavome rūbus ir improvizavome su makiažu. Bandėme 5 vaikinus paversti autentiškais gatvės muzikantais – ir tai pavyko!

Balagans. Pasiruošimas

Sėkmės ,,Balagans“ duetui, o juos pamatysime jau kovo 23 dieną, šeštadienį, Šiuolaikinio Meno Centre. Keletas kadrų iš pasiruošimo festivaliui:

Balagans. Pasiruošimas

Balagans. Pasiruošimas

Balagans. Pasiruošimas

Balagans. Pasiruošimas

Balagans. Pasiruošimas

Balagans. Pasiruošimas


Komentuok:
*Reklama