Menu
 
 

Batai, karščiai ir tendencijos

2014 07 11  14:19  |  Aktualijos

Sakykime, jog Jūs, laukdamos šiltesnių orų savo svajonių vasaros avalynės dar neieškojote, o žurnalų puslapiuose apie batų tendencijas rašančių straipsnių dar nebuvo reikalo skaityti, nes lig šiol pasitarnavo sportiniai bateliai arba rudeniniai aulinukai (na, lijo išties daug). Kaistant orams nusprendėme pasižiūrėti, ką greitieji mados tinklai siūlo Lietuvos rinkai. Sakyti, kad pasirinkimas be galo didelis, būtų melas, kadangi greitosios mados tinklai iš tiesų šoka pagal šios industrijos užgaidas. Nors greičiausiai nebūna dienos kai moterims batų nereikia, o kai kurios tendencijos priverčia pakelti antakius, bet tokie yra svarbiausi 2014 metų vasaros avalynės pasiūlymai. Susipažinkime!

Etnografija

Etno raštų tendenciją

Nuotraukos: madų namų archyvai

Etno raštų tendenciją jau išbandė visi, kas tik galėjo, tad tai nebus naujiena ir avalynės srityje. Nesuklysite išsirinkusios  aukšto kulno ar lygiapadę avalyne, margintą ir siuvinėtą įvairiais raštais, karoliukais, kutais. Greičiausiai ši tendencija jums asocijuosis su sandalais, bet šią vasarą siūlome išbandyti ir įvairių kultūrų motyvais margintus aukštakulnius, sportbačius ar net aulinukus.

„Mule“ bateliai

„Mule“ bateliai

Jeigu praleisite šį batų modelį pro akis – suprantama, jeigu susidomėjote – greičiausiai esate kieta modistė. Nors mule stiliaus aukštakulniai ir buvo vadinami senyvo amžiaus moterų avalyne (nei tai klumpės, nei įsispiriamos šlepetės), šį sezoną jie įgavo jaunatvišką ir modernią metamorfozę. Gėlėti sandalai, seksualūs aukštakulniai ir marinistinės platformos – naujieji mule aukštakulniai, anot dizainerių, tai avalynė, į kurią norėsis patogiai įsispirti.

Sportas

Sportas ir bateliai

Neapsiribokite tik sportbačiais – šį sezoną siūlome atrasti dar neišbandytus sporto tendencijos pasiūlymus. Neabejotinai karščiausias ir geidžiamiausias, kol kas, regis, tik industrijos „insaiderių“ pamėgtas pasiūlymas – sportinės šlepetės. Jos be galo ištobulintos, neabejotinai atrodančios prabangiai ir, svarbiausia, patogios. Sportinės basutės – dar vienas įdomus variantas. Ieškant jų, siūlome pažiūrėti Prada mados namų modelius – tai tobula sporto, „glamūro“ ir spalvų sintezė.

Metalizuota

Metalizuota avalynė

Metalo detalės ir metalizuotas audinys yra labiausiai spindinti ir akį traukiantį šios vasaros tendencija. Naudojamas tiek dieninėje, tiek vakarinėje avalynėje, metalo efektas suteikia kiekvienam modeliui žvilgesio ir „kietumo“. Jeigu rinksitės metalizuotą, plokščiapadę avalynę, susidursite su daug įdomių, gatvės stileivų jau pamėgtų modelių. Jei ieškosite metalo blizgesiu padailintų aukštakulnių, prieisite prie išvados, jog jie – dėka tokio blizgaus audinio – itin minimalistiški, bet modernūs.


Komentuok:
*Reklama
DNO