Menu
 
 

Atviri batai ir kojinės: tai suderinama?!

2014 04 08  16:00  |  Aktualijos

Atviri batai ir kojinės

Nuotraukos: mados namų svetainės ir facebook paskyros, koliažai – SwO.

Šį pavasarį – neabejotinai taip!

Kasmet vis apsisukanti ir vėl grįžtanti batelių ir kojinaičių tendencija, gal ir ne taip puikiai prilimpanti gatvėse, nesitraukia iš mados savaičių. Žvilgtelėję į kolekcijų pristatymus, galime kaipmat pastebėti, jog ne vienas įtakingas prekės ženklas ar mados namai pristatė kolekciją, kurioje modeliai žingsniavo, avėdami itin atvirus batus bei mūvėdami kojines. Galime iškart pradėti teisti: kaip siaubinga! Tačiau pirma – apsidairykime.

Chanel šiais metais mums siūlo prie juodų aukštakulnių derinti vienspalves juodos arba baltos spalvos kojines. Miu Miu ragina rinktis išskirtinius, iššaukiančius stambaus kulno aukštakulnius, kartu čiumpant ir baltas arba – dar geriau – spalvotas bei raštuotas kojinaites. Reikia pripažinti, šis pasirinkimas išties ne kiekvienai!

Atviri batai ir kojinės

Iš kairės (pirmi 2) Miu Miu, toliau – Chanel.

Saint Laurent skelbia, kad pavasario topas – žemo, plono kulno ir kiek smailėjantys aukštakulniai (šie gali būti tiek vienspalviai, tiek margi), o kartu su jais pataria įsigyti trumpas, mokyklinukės stilių menančias kojinytes. Na, o Jean Paul Gaultier išties pasistengė ir pristatė mums tigrinio rašto aukštakulnius su rausvos spalvos kojinėmis. Ką gi, juk tai tikras iššūkis!

Atviri batai ir kojinės

Pirmi iš kairės Saint Laurent, toliau – Jean Paul Gaultier.

Taigi, mielosios, kaip matote, yra gausybė puikių variantų, iš kurių tikrai galite išsirinkti sau patinkantį. Tad jei jau ne pirmą sezoną trypčiojate priešais veidrodį, nedrįsdama išeiti ir su kojinėmis, ir su bateliais, gal būtent šį pavasarį metas pabandyti?


Komentuok:
*Reklama
DNO