Menu
 
 

Bonobo, lietuvio klipas ir Kalėdinė dovana neabejingiems muzikai

2013 12 13  13:30  |  M.I.C. Naujienos

Bonobo

Nuotrauka: okayfuture.com

Šventiškai pakilias nuotaikas įsileisti šiais metais mums padeda ne tik Kalėdiniais papuošimais pasidabinęs miestas, Franko Sinatros balsu ar varpeliais prisotinta muzika namuose ar konkursai bei akcijos, leidžiantys pasipuošti, tačiau ir džiugios naujienos kitiems metams, žadančios vasario mėnesį palepinti klausą nuostabiu muzikanto Bonobo pilnos grupės pasirodymu Vilniaus Teatro arenoje.

Iškalbingi faktai, puošiantys Simon Green (Bonobo) biografiją: penki  studijiniai albumai, atnešę ne tik sėkmingiausio naujosios downtempo muzikinės krypties atstovo šlovę, tačiau ir jos pradininko vardą, o 50 milijonų perklausų skaičiai internete byloja apie talentą, kuris įkvėpė tikrai ne vieną melomaną  ar muzikos profesionalą.

Pavasarį išleistas „The North Borders“ albumas, įkvėptas „Black Sands“ elektroninės muzikos, kurį puošia ir kviestiniai vokalai. Viena jų – neosoul, hip-hop ir r&b karaliene tituluojama Erykah Badu. Šio albumo pristatymo koncertinis turas susilaukė jau daugiau nei 100 tūkstančio žiūrovų, o Bonobo kartu su vokaliste Szjerdene įrašytas Donovan kūrinio „Get Thy Bearings“ koveris pateko į 33-ią „Late Night Tales“ kompiliacijų seriją. Šį kūrinį smagu ne tik išgirsti, bet ir pamatyti jį papildančią vaizdinę medžiagą. Pastarajam video klipą sukūrė lietuvis Tadas Svilainis!

Bilietai graibstomi akimirksniu, o norinčių patekti į vasario 20 dieną įvyksiantį koncertą nemažėja. Gal verta pagalvoti apie dar nerastas dovanas? O gal šie metai kaip tik tie, kuriais ir sau dovanų metas nepagailėti?

Daugiau informacijos: http://bit.ly/BonoboVilnius

Bilietai: http://bit.ly/BonoboVilniusTicketPro

Bonobo

Nuotrauka: kofmehl.net

Bonobo

Nuotrauka: goguide.bg

Griežtai draudžiama „SwO magazine“ paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © SwO.lt

Komentuok:
*Reklama
DNO

Kristel Saan

18-oji Mariaus Jonučio paroda - Kaimo pasaka