Menu
 
 

Kaip ištverti žiemą?

2013 12 05  14:10  |  Aktualijos

Pastarosios dienos daugeliui žmonių tokios pat: tamsūs rytai, šlampančios kojos, prie kulnų prilipę sužliugę lapai, vėjo nupūsti žandai ir vis labiau šąlančios rankos. O jeigu dar sėkmė šiek tiek apleido ir ūpas metė mūsų širdis… Įvairių sričių guru teigia, kad visad galime šiek tiek pagudrauti ir save apgauti, skatindami savo laimę, – tada iš tiesų pasijusime puikiai. Kas mūsų kūnams ir protams gali padėti pasijusti geriau šaltymečiu?

Pipirai. Aštresnis maistas ir prieskoninės, aštrios arbatos greitai sušildo ir suaktyviną kraujotaką bei pakelia nuotaiką.

Pipirai

Nuotraukos: pinterest.com, frenchlarkspur.blogspot.com, tumblr.com, islandgirlnaturals.com

Eterinis vanilės aliejus. Vanilės kvapas kelia nuotaiką, o kremai su vanilės ekstraktu puikiai tinka šalčio suerzintai odai. Keli lašai ant riešų ar kitų pulsuojančių kūno vietų apgaubs tave minkšta šiluma.

Eterinis vanilės aliejus

Ryškūs nagai. Nors nėra jokio mokslinio pagrindimo, kad ryškūs nagai turi ypatingų savybių, bet daug smagiau darbe barškinti klaviatūra, kai nagai primena prisirpusias uogas.

Ryškūs nagai

Kokosų aliejus. Šiuo aliejumi gali pamaitinti plaukus ar kūno odą. Saldus aliejaus kvapas primins Karibų dvasią, piña colada ir tingias vasaros dienas.

Kokosų aliejus

Nauja šukuosena. Šis punktas universalus ir tinka visiems gyvenimo atvejams. Senovėje buvo tikima, kad plaukuose lieka visi žmogaus išgyvenimai, jausmai ir emocijos, tad plaukų kirpimas padeda atsikratyti nereikalingo „bagažo“. O žiemą lengva galva ypač reikalinga.

Keli papildomi ritualai, kelios kvapnios priemonės ir keli ryškūs akcentai pagelbės saugant vidinį jaukumą ir džiugesį.


Komentuok:
*Reklama
DNO