Menu
 
 

Mes žiūrim: Burberry Acoustic

2013 11 27  20:26  |  Aktualijos

Reklama SwO Live Feed

Mes žiūrim: Burberry Acoustic

Šią savaitę mes languoti kaip Burberry lietpalčiai, nes paskutinių rudens dienų grojaraštyje sukasi „Burberry Acoustic“ dainos. Šis gražus projektas, sugalvotas mados namų vyriausiojo dizainerio Christopher Bailey, buvo pradėtas dar prieš trejus metus, tačiau vis dar gyvuoja ir žavi savo žaviais britiškais garsais.

Christopher Bailey įkūrė „Burberry Acoustics“, nes tiki, jog muzika yra svarbi kiekvienam žmogui. Atrinktos grupės, pasirodančios video klipuose, yra tos, kuriomis žavisi ir tiki Burberry komanda bei trokšta, kad jas išgirstų ir mados namų gerbėjai. Projektas sulaukė didelės sėkmės ir subūrė nemažą stebėtojų ratą, tad praėjusiais metais buvo išleistas geriausių „Burberry Acoustic“ dainų albumas, o laimingiausieji muzikantai taip pat gyvai pasirodo ir Burberry kolekcijų pristatymų metu.

Gero klausymo!

Mes žiūrim: Burberry Acoustic

Griežtai draudžiama SwO magazine paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © Swo.lt

Komentuok:
*Reklama
Yaska Art