Menu
 
 

„SOHO salon“ ir SwO.lt pokyčiai: Lukas ir Živilė

2014 03 18  12:33  |  Aktualijos

Lukas ir Živilė

Nuotraukos: Antanas Minkevičius

Valio pavasariui, kuris moka stebinti. Valio dviems nepaprastiems herojams, kurie nustebino ir mus. Sutikite, kad tikrieji herojai gyvena tarp mūsų, kiekvieną dieną žygiuoja gatve, parduotuvėje kartu stovi prie lentynų ir visiškai neprimena legendomis apipintų šaunuolių. Tokius du herojus man pasisekė sutikti. Susipažinkite ir jūs – tai Lukas ir Živilė, kaupiantys super didvyrių kaukių kolekciją. Tiesa, kolekcijos pildymas patikėtas Živilei, o Lukas sėkmingai naudojasi jų galiomis.

Jis – guvus, daug kalbantis, vietoje nenustygstantis šviesiaplaukis berniūkštis, paauglystėje norėjęs mėlynų plaukų, o galiausiai susivėlęs 11 dredų ir sėdėjęs pirmame suole, kai išvydo Ją.

Ji – švelniai kalbanti, įsimintino žvilgsnio, maloni ir jauki. Kai jie tapo draugais, ji jam laiku ir vietoje primindavo: „Ne, ši mergina nelabai tau tinka, tad kompaniją palaikysiu aš.“ Gudru! Merginos grožis kirpyklos meistrų buvo paryškintas kaštoninėmis spalvomis, rusvomis lūpomis, ryškiomis šokoladinėmis akimis. O baigiamuoju akcentu, patraukiančiu dėmesį, tapo garbanų kepuraitė.

Dėkojame visoms porelėms, dalyvavusioms SwO.lt ir SOHO konkurse!

Lukas ir Živilė

Lukas ir Živilė

Lukas ir Živilė

Lukas ir Živilė

Lukas ir Živilė

Lukas ir Živilė

Lukas ir Živilė

Plaukai – Eva Vilkė;

Makiažas – Indrė Kazėnaitė;

Nuotraukos – Antanas Minkevičius;

Modeliai – Lukas ir Živilė.


Komentuok:
*Reklama
DNO