Menu
 
 

Šie dosnūs dizaineriai jus privers atsidusti…

2014 03 13  18:46  |  Aktualijos

Kad ir kokiais, atrodytų, ciniškais laikas mes gyvename, tačiau aplink mus pilna filantropų, kurie gali ir nori padėti tiems, kuriems reikia pagalbos. Mados pasaulis – ne išimtis.

Štai, pavyzdžiui, dizaineris Ralph Lauren įkūrė savo vardo centrą vėžiu sergantiems žmonėms ir fondą būtent krūties vėžiu sergančioms moterims – The Pink Pony Fund. Krūties vėžys – ne tik moterų problema, tai liga, paveikianti mus visus: brolius, vyrus, tėvus, vaikus, draugus. „Per daug amerikiečių kenčia nuo vėžio vien dėl to, jog neišgali užsitikrinti sau kvalifikuotos sveikatos priežiūros“. Tai – paties Ralph‘o žodžiai.

Ralph Lauren

Ralphlauren.com nuotr.

Daugiau: http://global.ralphlauren.com/en us/About/Philanthropy/Pages/default.aspx.

Donatella Versace, dviejų vaikų motina ir viena ekscentriškiausių italių, rūpinasi vaikų problemomis Kinijoje. Tam tikslui ji kartu su kinų aktoriumi Jet Li įkūrė Versace One Foundation, kurio pagrindinis tikslas – suteikti psichologinę pagalbą vaikams Sičuan regione po didžiulio žemės drebėjimo, po kurio liko daug vienų ir pažeidžiamų vaikų. Jie įkūrė du centrus, kurie teikia pagalbą nukentėjusiems.

Amerikiečių dizaineris Michael Kors prisideda prie Ralph Lauren. Besirūpindamas moterimis, kovojančiomis su krūties vėžiu, jis įkūrė krūties vėžio tyrimų fondą. Jo paties žodžiais, imtis šios veiklos jį įkvėpė jo asistentė, kurios trys šeimos kartos moterys mirė būtent nuo šios klastingos ligos. Ir ne tik tai – paties jo partnerio ir gyvenimo draugo mama kovojo su šia liga ilgus 35 metus. Michael sako, kad reikia sukelti kuo daugiau triukšmo – žmonėms dažnai atrodo, kad problemos nėra tol, kol ji nesipuikuoja pirmuose puslapiuose, tačiau realybė tokia, jog nuo krūties vėžio miršta milijonai moterų visame pasaulyje, o liga gali užklupti bet ką.

Šie trys pavyzdžiai – toli gražu ne vieninteliai. Žmonės, paskyrę savo gyvenimus, kad puoštų žmones, puikiai suvokia, kad egzistuoja ne tik paviršius, bet ir daug gilesnių sluoksnių, kurie veikia žmones, o kartais net griauna jų gyvenimus. Todėl, pasiekę šlovę ir turėdami galimybę, jie stengiasi ir prisideda prie kilnių tikslų, nebesitikėdami gauti atgal.


Komentuok:
*Reklama