Menu
 
 

Kosmetikos priemonių apžvalga: Pupa „Miss Pupa“ lūpų dažai

2016 03 19  17:51  |  Aktualijos

Pupa „Miss Pupa“ lūpų dažai

Nuotrauka: autorės.

Kai širdis klykia „pavasaris!“, lūpos šaukia „duokit rūžavos“. Būtent tos stiprios, mažiau subtilios nei rožinė, šiek tiek rėksmingos, dėmesio reikalaujančios ir sunkiai sutvardomos „rūžavos“. Na, jei lūpos šaukia, tai reikia mikliai suorganizuoti kelis ryškius ir malonius potėpius. Šio rėksmingo širdyje pavasario favoritas – „Pupa Milano“ lūpų dažai „Miss Pupa“ , spalvos numeris – 300 „Pop pink“.

Blizgus ir kokybiškas lūpų dažų įpakavimas sugebės išgyventi net ne pačioje didžiausioje, daiktų prigrūstoje rankinėje. Kamštelis tvirtai laikosi ant lūpdažio pakuotės, tad tikrai nereikės sukti galvos dėl staiga nusimarginusio kosmetinės ar rankinės pamušalo.

Produkto tekstūra ypatingai turtinga, riebi, bet ne lipni. Lūpdažį lengva dengti ant lūpų ir jis yra optimaliai pigmentuotas, tad ryški ir sodri spalva ant lūpų „nugula“ po pirmojo potėpio, o norint super ultra ryškaus efekto, užteks lengvai perbraukti antrąjį sluoksnį.

Pupa „Miss Pupa“ lūpų dažai

Lūpos su priemone lieka minkštos, švelnios. Lūpų dažas jų nesausina, net atvirkščiai – visą dieną jį naudojant, jausmas pradeda priminti, lyg lūpos būtų suteptos balzamu. Lūpų dažas turi šiek tiek drėgną, blizgų efektą, bet pati spalva be papildomų, smulkių blizgučių. Dažai išsilaiko iki 4 valandų, tad nereikia kas keliolika minučių „sekti“ ar spalva vis dar tokia pat ryški ir intensyvi.

Šių lūpų dažų paletę sudaro 30 atspalvių, kurie suskirstyti į penkis pogrupius nuo prabangių rusvų „beige“ iki raudonųjų aistringų, tad pasirinkimo kiekvienos poreikiui, odos tonui iš tiesų yra nemažas. Taip pat šie lūpdažiai turi SPF 15 apsaugą bei jų sudėtyje nėra parabenų. Balai: 10/10


Komentuok:
*Reklama
DNO