Menu
 
 

„Deeper Upper“ naujas singlas – „Boys Don’t Cry“

2018 04 17  12:23  |  M.I.C. Naujienos

Deeper Upper

Nuotrauka iš „Deeper Upper“ archyvo ©

Atėjusio pavasario proga vilniečių grupė „Deeper Upper“ internete pristatė naujausią ir, ko gero, švelniausią iki šiol jų kūrinį „Boys Don’t Cry“.

„Boys Don’t Cry“ yra daina apie vyriškumo stereotipus visuomenėje. Mūsų socialinėje aplinkoje yra normalu, jog vyrų jautrumas yra tik jų pačių reikalas, o rodyti savo ašaras viešumoje – tabu.

Dainoje su ironija pasakojama išgalvota istorija apie vaikino išgyvenimus jam einant plona linija tarp išlikimo stipriu ir „vyrišku“ bei tarp visiško pasidavimo savo emocijoms ir jausmams. Istorijos herojus kovoja tarp pasirinkimo ar atskleisti savo jausmus ir savo širdį ar kovoti jam vienam ir toliau, taip, kaip manoma, jog ir pridera daryti vyrams.

Grupė teigia, kad pagrindinė kūrinio idėja gimė gan spontaniškai. „Paprastai dainas rašome pradedami nuo muzikos – sukuriame muzikinę aranžuotę ir struktūrą, o tuomet vokalo melodijos vietas šiame etape užpildo atsitiktinai žodžiai, dažniausiai nieko nereiškiantys. Tačiau šįkart dainos žodžiai „Boys Don’t Cry“ išsprūdo iš lūpų pačioje kūrinio gimimo pradžioje, dar tik berašant muziką. Taigi ši mintis su mumis keliavo per visą kūrybos laiką ir turėjome nemažai laiko apie tai padiskutuot. Šio kūrinio žinutė mums labai svarbi ir artima“, – teigia grupės nariai.

Deeper Upper

Nuotrauka – Rytis Seskaitis Photography ©

Dar prieš išvystant šiai dainai dienos šviesą, „Deeper Upper“ pasidalijo vaizdo įrašu iš šiuometinės Vilniaus knygų mugės, kurios metu grupė buvo surengusi išankstinę kūrinio perklausą mugės dalyviams. Klausytojų reakcijos klausant dainą buvo teigiamos – vieniems kūrinys priminė filmo „Drive“ garso takelį, kiti apie jį atsiliepė kaip apie lengvesnį kūrinį, atspindintį švelniąją grupės pusę.

„Boys Don’t Cry“, kaip ir kiti grupės kūriniai, įrašytas „Ymir“ įrašų studijoje su Lietuvoje gyvenančiu norvegų prodiuseriu Snorre Bergerud. Singlo viršelį įgyvendino fotografė Agnė Papievytė. „Boys Don’t Cry“ jau yra prieinama visose internetinėse muzikos klausymo platformose, tokiose kaip „Spotify“ ar „Deezer“. Taip pat kūrinį galima įsigyti muzikos parduotuvėse internete: „iTunes“, „Amazon“ ir kt.

Gyva kūrinio premjera įvyks jau ateinantį pirmadienį, balandžio 23 d., Vilniaus menų fabrike „Loftas“.


Komentuok:
*Reklama
DNO