Menu
 
 

Dekoratyvinės kosmetikos apžvalga: „Catrice“

2016 04 14  15:50  |  Aktualijos

Catrice kosmetika

Nuotrauka: iivorybeauty.blogspot.com

Galime valandų valandas diskutuoti apie pigias ir brangias dekoratyvinės kosmetikos priemones, jų kokybę, sudėties gerumą ir atliekamas funkcijas. Užtikrinta esu tik vienu faktu – absoliučiai tarp visų prekės ženklų sukuriamų produktų pasitaiko šlamšto ir visiškų perliukų, tad kaina jau kuris laikas nebėra pagrindinis rodiklis, nusakantis, ar tikrai gera ta priemonė bus.

Vienas iš nebrangios dekoratyvinės kosmetikos prekės ženklų – „Catrice“.  Mane asmeniškai šis prekės ženklas stebina, nes jame sutelpa absoliučiai visi geidžiamiausi dalykai – žema produktų kaina, kelis kartus per metus atnaujinamas produktų asortimentas pagal naujausias tendencijas, produktai, naudojamos žaliavos, tiekėjai, su kuriais bedarbiauja kompanija, neatlieka testų su gyvūnais, o stengiasi kurti kokybiškas priemones.

Būtent pastarasis punktas apie kokybę kelia daugiausia abejonių. Ar tikrai palyginti nebrangios priemonės gali nenusileisti premium klasės gaminiams? Vienareikšmiško atsakymo negaliu pateikti, nes neadekvatu būtų lyginti skirtingų klasių žaidėjus, bet tikrai galiu rekomenduoti „Catrice“ priemones, kurios puikiai atlieka savo paskirtį ir yra tapusios kasdienio makiažo dalimi.

VEIDAS

Turbūt nereikia priminti, kad absoliučiai daugumai moterų privalu maskuoti savo paakius. Skaistumas, gyvumas ir žvalumas, kurį suteikia tvarkingai ir tinkamai pašviesinti paakiai – pasakiškas. „Catrice“ „Re-Touch Light – Reflecting“ priemonė yra mano favoritė. Maskuoklis lengvos konsistencijos, vidutinio maskavimo ir sudėtyje turi šviesą atspindinčių dalelių. Dozavimas patogus – reikia „išsukti” norimą produkto kiekį ant teptuko, kurio pagalba vėliau nesudėtinga jį paskirstyti. Šis maskuoklis neįveiks itin tamsių ar stipriai paburkusių paakių, bet gali tapti tikru išsigelbėjimu toms, kurios nori paslėpti kelias bemieges naktis.

Catrice

Nuotrauka: marie-theres-schindler.de

Mėgstančios ir naudojančios makiažo bazes taip pat turėtų nepraeiti pro naująją makiažo bazę „Prime And Fine Beautifying Primer“. Ši priemonė suteikia veidui nepaprastą, sveiką švytėjimą, kuris subtiliai prasimuša per makiažo pagrindą.Naudodama šią bazę pastebėjau, kad makiažas išsilaiko ilgiau, o tepamos priemonės sklaidosi lengviau ir maloniau. Norinčioms sušvelninti makiažo basės žvilgesį arba turinčios riebią/mišrią odą, rekomenduoju išmėginti „Nude Illusion Loose Powder“ matinę, permatomą pudrą, kuri tobulai suvaldo riebalų perteklių ir, mano didžiam džiaugsmui, papildomai nebalina veido.

SKRUOSTAI

Ieškančios skaistalų ar šviesą atspindinčių highlighter’ių, turėtų atkreipti dėmesį į kelias priemones. Pirmoji – naujiena High Glow Mineral Highlighting Powder“. Nerekomenduočiau jos naudoti visam veidui (nors tokią galimybę gamintojas palieka), bet skruostams, kaklui ar „šen bei ten“, kur norisi papildomo švytėjimo. Priemonė ypač blizgi, bet žvilgesys kūniškas, primenantis švytėjimą, neturintis savyje pavienių stambių blizgučių. Antroji – naujoji skaistalų paletė „Blush Artist Shading Palette”, spalva „CorAll I need”. Šią paletę sudaro spalvos, įkvepiančios pavasariui, tinkančios daugumai odos atspalvių ir padedančios mums atrodyti lyg tikroms vitaminų bomboms. Dvi produkto spalvos yra blizgios, vidurinė – matinė. Jos vidutiniškai pigmentuotos, tad užtenka vos kelių potėpių natūraliam vaizdui suteikti. Skaistalai lengvai sklaidosi, gražiai gula ant kitų priemonių (birios pudros, makiažo pagrindo ir pan.).

Catrice kosmetika

Nuotrauka: beautysaur.blogspot.com

AKYS

Akių makiažui kurti „Catrice” iš tiesų turi netrastus lobynus priemonių, kurių pagalba galima sukurti bet ką nuo natūralaus dieninio iki elegantiško vakarinio makiažo. Pirmiausia dėmesys turėtų atitekti šešėlių paletei „Sand Nudes Eyeshadow Palette”. Paprasti, kuklūs ir lengvai tarpusavyje derinami atspalviai, kurie kompaktiškai telpa vienoje vietoje. Ši paletė yra įkvėpta Gvatemalos, Karibų ir Sacharos skirtingų spalvų smėlio. Šešėliai šilkinės tekstūros, vidutiniškai pigmentuoti, paletę sudaro trys blizgios tamsios spalvos ir trys matinės šviesios. Tarpusavyje spalvos ypač lengvai sklaidosi ir maišosi, tad neteks ilgai užtrukti, kuriant dailius spalvų perėjimus.

Į kompaniją šešėliams tinka akių tušas „Glam & Doll False Lashes Mascara”. Jo šereliai plastikiniai, kieti, tad tobulai atskiria ir iššukuoja blakstienas. Pats tušas nėra sunkus ar ypatingai tirštas, tad juo lengva manipuliuoti tarp natūralaus ir lėliško blakstienų efekto. Riestas šepetėlis šiek tiek pariečia ir pačias blakstienas. Ir, žinoma, vienas svarbiausių dalykų – šis tušas nepradeda trupėti dienos eigoje ir puikiai išsilaiko iki vakaro.

Catrice

Nuotrauka: nicolish.wordpress.com

Dar vienas laimikis – „Eye‘Matic Dip Liner Waterproof” vandeniui atsparus akių pravedimas. Visos jo tobulumas – patogioje plunksnelėje, kuri yra absoliučiai optimalaus ilgio, kietumo, pločio, tad ją lengvą suvaldyti net ne itin įgudusiai rankai.

Tai – SwO.lt favoritai. Ką iš šios kompanijos gaminių naudojate Jūs?

Catrice

Nuotrauka: www.innenaussen.com


Komentuok:
*Reklama
DNO