Menu
 
 

Džiazo ir gyvos elektronikos mylėtojų favoritai iš Tel Avivo

2016 01 13  21:50  |  M.I.C. Naujienos

Džiazo ir gyvos elektronikos mylėtojų favoritai iš Tel Avivo

Kadras iš „Buttering Trio“ Boiler Room Tel Aviv.

Sausio 23 dieną menų fabrike „LOFTAS“ vyks pirmasis šiemet „LRT OPUS Gyvai“ renginių serijos koncertas. 2016 metų muzikinių atradimų duris atvers neo-soul projektas iš saulėtojo Tel Avivo – „Buttering Trio“.

Atranda melomanus jau penktus metus iš eilės

„LRT OPUS Gyvai“ serijoje jau pasirodė tokie vardai kaip „Balthazar“ (Belgija), „Heymoonshaker“ (Didžioji Britanija), „Lola Marsh“ (Izraelis), Long Arm (Rusija), „Lords of the Underground“ (JAV), Rebeka (Lenkija), The Petebox (Didžioji Britanija), Chrysta Bell (JAV), Mr. Woodnote kartu su Lil Rhys ir Eva Lazarus, Chinawoman (Kanada), „Dirty Goods“ (Didžioji Britanija) ir daugelis kitų.

Vienas  „LRT OPUS Gyvai“ ypatumų – tai proga jau penktus metus iš eilės Lietuvos muzikos mylėtojams atrasti kokybiškus atlikėjus ir projektus, pripažintus Europoje ir pasaulyje, bet dar nepažįstamus Lietuvoje.

„Dažnai atsitinka taip, kad atlikėjai ruošia įstabius gyvus pasirodymus, o apie tai žino tik saujelė gerbėjų. „LOFTO“ komanda daug laiko praleidžia keliaudami po Europos festivalius, muzikos industrijos konferencijas, kur ieško naujų ir netikėtų talentų, pamato  kvapą gniaužiančius pasirodymus gyvai. Visi „LRT OPUS Gyvai“ atlikėjai ir grupės į „LOFTĄ“ yra kviečiami norint Lietuvai parodyti tai, kas nauja, šviežia ir visada palieka įspūdį savo gyvu pasirodymu,“ – sakė „LOFTO“ vadovas Viktoras Diawara.

Metai prasidės su dainomis apie vasarą iš Tel Avivo

Sausio 23 dieną patirti dar vieną muzikinio atradimo džiaugsmą „LOFTAS“  kviečia kartu su pozityviu kolektyvu iš Tel Avivo – „Buttering Trio“. Džiazo, gyvos elektronikos ir soul mylėtojai šios grupės kūryboje gali atrasti malonaus ir ausį glostančio skambesio.

„Buttering Trio“ – „I Cried For You“:

Žavingą elektroniką grojanti grupė maišo balades su trip hopu, perfrazuodami patį žanrą. Gilus, kartais melancholiškas, visada lydimas vežančio „grūvo“ su žiupsneliu viduržemio  krašto garsų – taip savo skambesį apibūdina „BUTTERING TRIO“.

Grupės nariai KerenDun, Rejoicer and Beno Hendler (Balkan Beat Box) susipažino ir pradėjo veikti Berlyne. Viskas prasidėjo nuo eksperimentinių improvizacijų studijoje, kurios išsitęsdavo iki visą naktį trunkančių kūrybos sesijų.

„Buttering Trio“ gyvai iš „Boiler Room“ Tel Avive:


Komentuok:
*Reklama