Menu
 
 

Ekologiška Conscious grožio priemonių linija

2016 01 14  19:21  |  Aktualijos

Ekologišką Conscious grožio priemonių liniją

Nuotraukos: © H&M

Naujausi H&M grožio priemonių linijos gaminiai jau netrukus pasieks parduotuves. H&M Conscious grožio priemonių linija, siūlysianti ekologiškas, tvaresniu būdu pagamintas priemones veido odos, kūno bei plaukų priežiūrai, bus pristatyta jau 2016 m. sausio mėnesį. Šie gaminiai atitinka Ecocert reikalavimus bei yra patvirtinti ekologiškumo sertifikatu.

„Mes jau siūlome savo klientams tvaresnius mados pasirinkimus, tad ekologiškos grožio priemonių linijos pristatymas mums yra natūralus žingsnis. Mes visada siekiame tobulinti savo gaminius pagal aukščiausius standartus naudojamų žaliavų ir gaminimo proceso atžvilgiu. Kurdami šią Conscious liniją nusprendėme žengti dar žingsneliu toliau. Didžiuojamės galėdami pristatyti ekologiškų grožio priemonių asortimentą savo klientams“, — teigia Sara Wallander, H&M grožio priemonių skyriaus dizainerė.

Ekologišką Conscious grožio priemonių liniją

Naująją priemonių liniją sudaro maždaug 30 kūno ir plaukų priežiūros produktų: nuo lūpų balzamų iki kūno prausiklių, šampūnų bei rankų kremų, sausų šampūnų, dezodorantų, kurių sudėtyje nėra aliuminio, o taip pat ir tokių gaminių, kaip aliejus plaukams, naudojamas prieš plaukų plovimą. Bus galima įsigyti tris skirtingas veido kaukes, penkių skirtingų kvapų (mėlynių, vanilės, citrinos, imbiero bei aviečių) lūpų balzamus bei rankų kremus, puikiai tinkamus nešiojimuisi rankinėje kasdien. Produktų pakuotės šiuolaikiškos bei pagamintos iš perdirbamų medžiagų, o plastikas, iš kurio pagaminti produktų indai, yra pagamintas iš perdirbtų žaliavų.

Kūno priežiūros gaminiai, sudarantys didžiąją dalį visos ekologiškos Conscious grožio priemonių linijos, yra dviejų, modernių, aromatingų kvapų, tinkamų ir moterims, ir vyrams:

Suteikiantis energijos — jo sudėtyje yra mandarinų, vynuogių bei žaliosios citrinos aromatų, sukuriančių šiuolaikišką, budinantį kvapą;

Atpalaiduojantis — jo sudėtyje yra įtampą mažinančių aromatų, tokių kaip levandų, vetiverijų bei rozmarino.

Ekologišką Conscious grožio priemonių liniją

H&M ir Ecocert

Ecocert yra tarptautiškai pripažinta, nepriklausoma organizacija, nustatanti reikalavimus bei tvirtinanti ekologiškų bei natūralių produktų sertifikavimą. Ecocert patvirtinimas reiškia, kad prekė atitinka aukščiausius standartus. Tam, kad gaminiai gautų Ecocert ekologiškumo sertifikatą, kurį turi H&M Conscious grožio priemonių linija, 95% jų sudedamųjų dalių turi būti natūralios kilmės (taip pat ir vanduo), bei bent 10% visų sudedamųjų dalių turi būti kilę iš ekologiškos ūkininkystės.

Ekologišką Conscious grožio priemonių liniją

Griežtai draudžiama „SwO magazine“ paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © SwO.lt

Komentuok:
*Reklama
DNO Records