Menu
 
 

Mėnesio grožio atradimai

2013 12 14  19:03  |  Aktualijos

Šį mėnesį mano grožio stalčiuose užderėjo daug natūralių bei ekologiškų kūno priežiūros priemonių, kurios padėjo sulaužyti šiokius tokius nusistatymus prieš šios rūšies kosmetiką. Taigi dalinuosi pastarojo meto atradimais ir džiaugsmais.

VEIDAS

Levandų veido šveitiklis „Geiša“ (Eco Desire). Produktas pagamintas pagal senovinį geišų sukurtą receptą, naudojant ekologiškus sertifikuotus ingredientus. Priemonė biri, tad ją reikia maišyti su šiltu vandeniu (kuo vanduo karštesnis, tuo šveitiklis tampa minkštesnis). Šveitiklis puikiai pašalina nešvarumus, jo šveičiamosios dalelės labai smulkios. Kvapas neįkyrus, labai malonus, raminantis, tad priemonę smagu naudoti vakare prieš miegą. Po procedūros oda lieka švelni ir minkšta. Šią priemonę naudojau 2 kartus per savaitę ir po kurio laiko pastebėjau, kad oda tapo skaistesnė, nei buvo prieš tai.

Levandų veido šveitiklis „Geiša“

Kremas veidui su AHA rūgštimis „Perlas“ (Eco Desire). Pirmą kartą su kosmetika, sudėtyje turinčia rūgšties, sudūriau prieš pusmetį, kai įnirtingai kovojau su veido bėrimais. Ilgą laiką galvojau, kad tai priemonės, kurias naudoti reikia tik ypač sunkiais atvejais, bet į rankas papuolė šis natūralus kremas su vaisių rūgštele. Ant švaraus ir šiek tiek drėgno veido reikia įtrinti nedidelį kiekį kremo ir gerai jį įmasažuoti į odą. Iš pradžių juntamas nežymus dilgčiojimas, kuris greitai praeina. Šią priemonę geriausia naudoti rudenį/žiemą, nes ji neigiamai reaguoja į saulę. Priemonę būtina laikyti šaldytuve. Rezultatas – puikus. Oda tapo gaivi, lygi, akivaizdžiai sumažėjo mažų spuogelių.

Kremas veidui su AHA rūgštimis „Perlas“

Liepos žiedų veido kremas (LULU & BOO). Kremas skirtas normaliai odai, bet jis puikiai „susitvarkė“ ir su išsausėjusiomis skruostų vietomis. Kremo sudėtyje yra 88 proc. ekologiškų ingredientų, tad jis neerzina odos. Šį kremą reikia laikyti šaldytuve, nes būdamas vėsus jis geriau prasiskverbia į odą bei gilesnius jos audinius. Ši priemonė mane pribloškė (gerąją prasme). Oda atsigavo ir suminkštėjo akimirksniu. Iš tiesų perdedu, bet teigiami pokyčiai buvo pastebimi panaudojus vos kelis kartus. Riebumas greitai įsigeria į odą, kvapas saldus, nežymus, tad, manau, kad jį drąsiai galima naudoti ir prieš makiažą.

Liepos žiedų veido kremas _LULU & BOO

KŪNAS

Šveitiklis pėdoms ir rankoms su moliu ir muilu (VIVI). Šiek tiek suglumino vienas iš produkto išskirtinumų – „gerai nuvalo tepalus“.  Na, jeigu natūrali priemonė puikiai nuvalo tepaluotas rankas, tai ja tikrai galima pasikliauti. Juokas juokais, bet šią priemonę naudojau kaip viso kūno šveitiklį. Jo dalelės stambios ir minkštos, o molio ir muilo sąlytis šią priemonę paverčia tik geresne dušo kremų versija. Po šveitimo oda tapo minkšta ir švelni. Priemonė nesausina odos, jos nedirgina, nesubraižo ir kitaip nekenkia.

Šveitiklis pėdoms ir rankoms su moliu ir muilu _VIVI

Melisos, svilarožės pėdų balzamas (LULU & BOO). „Jeigu nupirkai prastą kremą ir gaila išmesti – sutepk jį ant pėdų“, – neretai išgirsi tarp merginų. Tikrai taip, pėdoms „sueina“ viskas, kas atlieka, o labiausiai jų oda pradedame rūpintis tik tada, kai ateina vasara arba oda skausmingai suskilinėja. Norėdama užbėgti nemalonumams už akių, išmėginau labai išgirtą pėdų balzamą, kuris pateisino visas pagyras ir, tikiu, kad ilgam nuguls mano mėgstamų priemonių lentynoje. Šią priemonę patartina naudoti ant jau išmirkytų pėdų. Neilgai trukus pastebėsite, kad jūsų pėdos taps labai švelnios ir minkštos.

Melisos, svilarožės pėdų balzamas _LULU & BOO

PLAUKAI

Aliejinė plaukų kaukė „Lėja“ (Eco Desire). Tęsdama amžiną garbanotų plaukų kovą su drėgme, šiurimu, vėlimusi ir kitomis negandomis, išmėginau aliejinę plaukų kaukę. Šiai priemonei reikia skirti laiko, nes prieš naudojimą ją būtina pakaitinti, o pačią kaukę ant plaukų patartina laikyti bent valandą. Ji sudaro apsauginę plėvelę, neleidžiančią plaukams džiūti, lūžti, teigiamai veikia galvos odą, o efektas yra „kaupiamasis“ – kuo dažniau naudoji, tuo geriau. Pagauta azarto kaukę laikydavau per naktį ir dar patepdavau nedideliu kiekiu sausus plaukų galiukus. Atitaikius kiekius, rūpestingai išplovus plaukus nelieka jokio riebumo, o plaukai atsidėkodami mažiau maištauja.

Aliejinė plaukų kaukė „Lėja“ _Eco Desire

MAKIAŽAS

Akių šešėliai „La Couleur infaillible/indefectible“ 020 (L‘Oreal). Skelbiu, kad man pavyko rasti tobulo atspalvio ir puikios konsistencijos akių šešėlius. Pilka šalta spalva su šiek tiek melsvu atspalviu tobulai tiks šaltų bruožų merginoms. Šešėliai labai malonios tekstūros: minkšti, sausi, šiek tiek kreminiai, bet nėra miltiniai ir birūs, – tobulybė. Jie lengvai sklaidosi ant odos, yra optimaliai pigmentuoti, ilgai išlieka ir juos patogu maišyti su kitais šešėliais. Tiesiog pats tas!

La Couleur infaillible/indefectible_ 020 _L‘Oreal

Nuotraukos: Eco Desire, VIVI, LULU & BOO, L‘Oreal .


Komentuok:
*Reklama
DNO