Menu
 
 

Ekstravagantiškas Berlyno mados savaitės atidarymas

2014 01 20  18:17  |  Aktualijos

Berlyno mados savaitės atidarymui skirti net keli visiškai skirtingo pobūdžio renginiai. Vis tik nutarėme pasirinkti tą, kuris laikytinas „pagrindiniu“ ir siūlo ne tik vakarėlį su kokteiliais, bet ir tris kolekcijų pristatymus. Be to, ir renginio aprašymas žadėjo tobulą mados savaitės startą bei atidarymo vakarėlį vainikuosiančią kolekciją, kuri išsiverš iš siauro Berlyno mados savaitės korseto.

Drąsių pažadų suvilioti atsidūrėme ketvirtus metus iš eilės vykstančiame „Prefashion Week Show“, kurio idėja – sujungti dizainerių, stilistų, visažistų pajėgas ir mados mylėtojams parodyti avangardinį šou. Šįkart prie šou prisidėjo ir dainininkė Malonda su šokėjų pasirodymu. Industrinė erdvė tik dar labiau sustiprino chaoso kupiną reginį, kuris prasidėjo nuo eilių prie lauko durų, vėliau sekė ilgi koridoriai ir neoninėmis šviesomis apšviesti fontanai. Salėje vieni prie kitų būriavosi vakaro svečiai ir Vokietijos žvaigždės, savo įmantrų įvaizdį norėdamos įamžinti prie fotografų sienelės. Kolekcijų pristatymo metu ant podiumo netgi dužo šampano taurės. Atsitiktinumas? O gal būdas dar labiau atkreipti dėmesį į save? Renginys iš tikrųjų buvo toks, kad visi stereotipai apie pedantišką ir punktualią vokiečių tautą pasimiršo.

Prefashion Week Show

Nuotraukos: Karolis Kveselis / © SwO

Prefashion Week Show

To paties negalėčiau pasakyti apie labai vientisą, urbanistinę ir išskirtinai vyrišką dizainerio Michael Klammsteiner kolekciją. Jo tikslas buvo sukurti tokius drabužius, kurie dar nebūtų buvę matyti, todėl kolekcijos autoriaus eksperimentai su įvairiausiomis medžiagomis išties pasiteisino. Žemės spalvų audiniai, įspūdingos drabužius puošiančios metalinės detalės ir kitoniški drabužių siluetai – dizaineriui pavyko ne tik nustebinti, tačiau ir užlieti podiumą mistiška nuotaika.

Prefashion Week Show

Antrosios kolekcijos „Baisers interedits“, kurtos dizainerių dueto Reimann & Daleo, gal ir nepriskirčiau prie savo favoričių, tačiau iš žiūrovų ovacijų buvo panašu, kad dizaineriai susirinkusios publikos tikrai mėgstami. Nuobodūs drabužių siluetai, daug kartų matyti perregimi audiniai, floristiniai motyvai, raudonos ir juodos spalvų deriniai – dažnos vyresnės moters spintoje tikriausiai būtų galima rasti ne vieną panašų ar net visiškai tokį patį drabužį. Nors skelbiama, jog ši kolekcija – elegancijos ir modernumo sintezė, vis tiek manau, kad ji puikiai pasitarnautų toms, kurios ypatinga proga nori pasislėpti minioje.

Prefashion Week Show

Paskutinioji kolekcija, matyta tą vakarą – jungtinis „Auksinėmis žirklėmis“ apdovanoto ir geriausiu Vokietijos kirpėju vadinamo Denny K projektas „Denny K Hair & Make-Up Show“. Kartu su juo bendradarbiavo ir dizaineris Rodan bei papuošalų kūrėjų duetas „Perlensäue“. Kolekcijoje susipynė keturios stichijos – ugnis, vanduo, žemė ir oras. Sakyčiau, kiek banalokas pasirinkimas, bet labai dėkingas interpretacijoms ir kūrybai. Ko trūko drabužiams – tą papildė ekstravagantiškos ir dėmesį prikaustančios šukuosenos bei įspūdingi aksesuarai, nors kartkartėmis visgi neapleido mintis apie vulgarumą ir kičą, bet juk skonis – tas dalykas, dėl kurio ginčytis nederėtų.

Prefashion Week Show

Prefashion Week Show

Prefashion Week Show

Laukite kontrastais ir netikėtumais apipinto tęsinio!


Komentuok:
*Reklama
DNO