Menu
 
 

Eleonora Sebrova – japoniškos mados mūza

2016 05 29  22:01  |  Aktualijos

Atlikėja Eleonora Sebrova neseniai tapo išskirtinės mados fotosesijos veidu – pozavo vilkėdama japoniško stiliaus šilkinėmis dizainerės Ingos Rebrovos suknelėmis. Speciali vasarinių suknelių „kruizinė” kolekcija greitu metu bus pristatyta pasaulyje žinomo televizijos kanalo „Fashion TV” renginyje Mauricijuje, kur Eleonora planuoja vykti drabužius pristatyti ant podiumo.

Eleonora Sebrova - SwO magazine

Nuotraukos: Vilmantas Morkvėnas

„Aristokratiškų bruožų, skaisčios, šviesios odos ir elegantiškos laikysenos – tokio tipažo moters jau kurį laiką dairiausi savo kolekcijos pristatymui. Eleonora tikrai yra mūza, su ja savo kūrinius atskleidžiau tiksliai taip, kaip norėjau. Fotosesijos metu specialiai kūrėme aliuziją į japonišką porcelianą, derinome statiškas pozas ir laisvą šilko kritimą. Porcelianinė moteris tose nuotraukose – sustingusi, o šilkas – tarsi gyvas,”- pasakojo dizainerė Inga Rebrova.

Ingos Rebrovos nauja kolekcija

Pristatydama savo kolekciją dizainerė kalba ir apie kitokį seksualumą, kuris interpretuotai perteiktas jos kūriniuose. „Mano pačios atlikta tapyba ant šilko paverčia visus drabužius autentiškais meno kūriniais, tačiau iš Rytų kultūros šiai kolekcijai pasiskolinau ir dar vieną idėją – kitokį požiūrį į seksualumą. Geišos, vilkėjusios kimono, nuo galvos iki kojų būdavo uždengusios kūną šilkais, tačiau tai vis tiek buvo laikoma gundančiu apdaru. Visai kitaip Vakarų kultūroje – čia moterys atidengia pečius, krūtinę, kojas, kad trauktų akį. Mano kolekcija yra kitokio seksualumo interpretacija, tarpinis variantas tarp Rytų ir Vakarų, joje nėra nei aptemptų, figūrą išryškinančių siluetų, nedominuoja atviros iškirptės, o ir kojos nebūtinai turi būti matomos, nes mano drabužį vilkinti moteris spinduliuoja kažką ypatingo iš vidaus,” – pasakojo dizainerė Inga.

Ingos Rebrovos kolekcija 2016

Dizainerės vasarinė suknelių kolekcijoje bus aštuoniolika modelių, daugiausiai – kūriniai iš šilko. Esminis dizainerės kūrybos išskirtinumas – ant šilko atliekama autentiška tapyba, kuri paverčia kiekvieną suknelę originaliu meno kūriniu. Pati dizainerė sako, kad jos sukneles įsivaizduoja vilkimas medaus mėnesio metu arba kaip antrą vestuvinę suknelę.

Su nekantrumu laukiame metų pabaigos, dizainerė planuoja pristatyti ne vienerius metus brandintą modernių kirpimų rudens-žiemos kolekciją.

Eleonora Sebrova kolekcijos veidas

Inga Rebrova 2016

Ingos Rebrovos kolekcija 2016


Komentuok:
*Reklama