Menu
 
 

Uogų galia

2016 05 30  22:25  |  Aktualijos

Mossa veido kaukės

Nuotraukos: autorės.

„Ta“ šveičiamoji veido kaukė

Veido kaukės – ne tik ypatingai švarios odos priežiūros priemonės, bet ir ritualinis elementas. Juk neretai įveiktos nuovargio nejučia pradedame svaičioti apie legendinę greito poilsio „komplektaciją“: karštą vonią, masažą, arbatą ar vyną ir, žinoma, stebuklingą kaukę ant veido. Jei tu, kaip ir aš, turi tokią veido odą, ant kurios matosi elegantiškai nusėdusios gyvenimo „dulkės“ – stresas, saulės trūkumas, nuovargis, praleisti pietūs ar pernelyg gausios vakarienės, turėtum suklusti, nes latvių kompanijos „Mossa“ šveičiamoji veido kaukė gali tapti TA išeitimi.

Visuose „Mossa“ produktuose slepiasi skirtingų uogų galia. Šioje šveičiamojoje kaukėje super jėgą demonstruoja juodasis šeivamedis, kuris gausus antioksidantų. Jį papildomai susitirpina vitaminas A, kuris padeda kaukėje esančioms medžiagoms efektyviau veikti. Taip pat kaukėje yra natūralių AHA rūgščių, kurios švelniai pašalina negyvas odos ląsteles, gražina veidui skaistumą ir kažkur „užmestą“ švytėjimą.

Kaukėje nėra abrazyvinių dalelių, tad būtent pastarosios rūgštys valo ir glotniną veidą. Kaukę galima laikyti ant veido 5 – 15 minučių ir ji tinka visų tipų odoms.

Kaukę naudoju jau gerą mėnesį, reguliariai kartą per savaitę. Ant veido ją laikau apie 10 minučių. Kaukės tekstūra gelinė, tiršta, pakankamai tąsi, bet lengvai sklaidoma ant veido. Dienos šviesoje galima pastebėti, jog kaukėje gausu smulkių auksinių dalelių. Užtepus produktą ant veido po kelių minučių pasijaučia tarsi smulkus badymas, kandžiojimas, švelnus perštėjimas – šis nelabai malonus jausmas yra rūgštelių darbas. Nusiplovus kaukę, oda dar kurį laiką lieka raudonesnė, nei įprastai, bet perštėjimas pranyksta staiga. Kalbant apie rezultatus, akivaizdžiausias pokytis man pasimatė po trečio naudojimo karto praėjus apytiksliai trims dienoms. Būtent po šio laiko „atgavau“ veido skaistumą, šviesumą ir švelnumą.

Priemonė šiek tiek sausino veidą (po naudojimo jaučiasi minimalus tempimas), tad įprastą drėkinamąjį kremą pastiprinau drėkinančiu serumu, tad jokių išsausėjusių plotelių neatsirado. Nepastebėjau, kad kaukė alergizuotų jautrias veido vietas (skruostų viršų, aplink nosį).

Mossa 2016

Dėl sudėtyje esančių rūgščių priemonę siūlyčiau atsargiai išmėginti toms, kurių oda ypač jautri, linkusi pleiskanoti arba yra linkusi stipriai rausti. Taip pat gamintojas mini, kad ši kaukė turėtų mažinti poras, bet būtent šio pokyčio per naudojimo laiką nepastebėjau.

Nežinau ar mano simpatija kaukei gali būti labai objektyvi, nes apskirtai mėgstu tas šveičiamąsias kaukes, kurios neturi šveičiamųjų dalelių, o jos yra pakeistos rūgštimi ar enzimais, nes jos mano odą veikia labiau tausojančiai, esant spuogeliams – jų neužkliudo. Kita vertus, kaukės veikimas odos spalvos atgaivinimo aspektu – tikrai pastebimas ir efektyvus, tad drąsiai rekomenduoju toms, kurioms reikia „nupūsti“ nuo odos dulkes. Balai: 9/10


Komentuok:
  • Mei says:

    Ačiū už apžvalgą! O kur prikai Mossa? Turėjau dovanų gautą jų kremą – labai patiko, tik paskui neberadau, kur nusipirkti.


*Reklama
DNO