Menu
 
 

„Lofte“ – kanadiečių maištininko Keith Kouna pasirodymas

2018 03 01  07:08  |  M.I.C. Naujienos

Keith Kouna

Nuotraukos – Jay Kearney ©

Kovo 2-ąją, penktadienį, Vilnius menų fabrike „Loftas“ vyks vieno įdomiausių Kanados atlikėjų Keith Kouna pasirodymas. Į Lietuvą pirmą kartą atvykstantis muzikantas žiūrovams žada nepamirštamą vakarą su geriausiais savo kūriniais.

Kanadietis Keith Kouna yra daugialypis kūrėjas: ir rokeris, ir dainų autorius, ir poetas, ir maištinga, provokuojanti bei kritiška asmenybė, romantiškai plaukianti prieš nusistovėjusias sroves.

Keith Kouna

Dainų kūrėjas ir unikalus performeris Keith Kouna savo publiką pakeri kerinčiais dainų žodžiais ir jaudinančiomis melodijomis. Buvęs punk grupės vokalistas, folk atlikėjas, kadaise netgi domėjęsis Šuberto repertuaru, Keith yra laisvas žmogus, todėl ištrūksta iš bet kokios dėžės į kurią jį uždaro. Keliauja ten, kur nori. Dainuoja apie tai, apie ką nori. Savo nepaprastu balsu, kuris daug kam primena Didier Wampas, Keith dainoms suteikia gyvybę, todėl jo klausytojai drauge išgyvena visas kūriniuose skambančias istorijas: apie meilę, politiką ar tiesiog eilinę gyvenimo dieną.

Paauglystėje Keith dainų žodžius rašė tik angliškai, tačiau vėliau, įkvėptas tokių atlikėjų, kaip Ferré, Gainsbourg ir Desjardins, grįžo prie prancūzų kalbos.

Vienintelis kanadiečio Keith Kouna pasirodymas Vilniuje vyks kovo 2 d. menų fabrike „Loftas“ (Švitrigailos g. 29, Vilnius). Bilietus į jo koncertą bus galima įsigyti prie durų (jie kainuos 3 eur.), tačiau „Facebook“ renginyje pasižymėję „Going“ klausytojai į koncertą pateks visiškai nemokamai!


Komentuok:
*Reklama
DNO