Menu
 
 

Damian Lazarus – eklektikos ir nežabotos laisvės žaidimas „Jager Vibrations“

2014 03 06  18:04  |  M.I.C. Naujienos

Damian Lazarus

Nuotrauka: atlikėjo facebook.

Spalvinga Damian Lazarus asmenybė, garsas ir vaizdas  jau šį penktadienį Menų fabrike LOFTAS „Jager Vibrations“ renginių serijoje!

Minimas kaip vienas išraiškingiausių pastarojo meto atlikėjų, demonstruojančių savitas muzikinės išraiškos idėjas ne tik savo asmeninėje kūryboje, bet  ir didesnio masto renginiuose, kaip  jo komandos organizuojamas turas po penkis žemynus „Rebel Rave“ ar pasaulio pabaigai skirtas „Day Zero“ festivalis. Žaismingas požiūris į gyvenimą, laužomos nusistovėjusios ribos, ėjimas  „prieš srovę“ šiai asmenybei pelnytai teikia įtakingų muzikinių žurnalų įvertinimą, kaip „geriausius underground įrašus pasaulyje grojantis DJ‘us“. (DJ Magazine)

Muzikinį skonį lavinti pradėjo nuo pop muzikos, vėliau plėtė akiratį ne tik domėdamasis muzika, bet ir dirbdamas „Dazed & Confused”, „London Records” studijose. Tai galiausiai prodiuserį atvedė prie didžiulių projektų skambiais pavadinimais, kaip Tiga, Felix Da Housecat, taip pat paties įkurtos asmeninės įrašų kompanijos „Crosstown Rebels”, internetinės  svetainės „Lazpod” sukūrimo jo renkamiems podcast’ams ir laidų, kuriose skaitomi eilėraščiai ar kalbamasi su atlikėjais.

Jo kuriamos muzikos sprendimai kartais priverčia suklusti ir įsigilinti ne tik melomanus, tačiau ir kūrybinius principus nusimanančius prodiuserius. Tą patį galima pasakyti ir apie per Lazarus DJ pasirodymuose grojamą muziką  – eksperimentas, eklektika ir nežabota laisvė muzikiniam žaidimui.

Renginyje dalyvaus ir šukuosenų revoliucionieriumi vadinamas Valerij Gigevič, pristatysiantis  paties kurtą šiuolaikinio meno šou „Cirkas mano galvoje“!

Daugiau informacijos apie renginį: https://www.facebook.com/events/599114510168733/?previousaction=join&source=1

Lazarus??? DAMIAN LAZARUS! laukiam.. from Gedas Jager on Vimeo.

Griežtai draudžiama „SwO magazine“ paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © SwO.lt

Komentuok:
*Reklama
DNO

Kristel Saan

18-oji Mariaus Jonučio paroda - Kaimo pasaka