Menu
 
 

Flower Power: mylėti, tikėti ir niekada nepasenti

2015 05 12  14:44  |  M.I.C. Naujienos

Flower Power

Nuotraukos: Neringos Rekašiūtės

Šviesias šokių muzikos spalvas atstovaujantis „Love In Slow Motion“ judėjimas tęsia šių metų planus ir su perspektyviausiais Lietuvos fotomeninkais, „Aprangos galerija“ bei „SwO“ toliau pristato ryškias subkultūras, turėjusias didelės įtakos visai naktinio gyvenimo istorijai.

Kovo mėnesį kartu su Greta Bernotaite plukdęs gerbėjus į ryškią italo disco jūrą, šįkart „Love In Slow Motion“ meilės laivas su fotografe Neringa Rekašiūte priešaky pasiekė hipių salą, kurios pievose žaidžia „gėlių vaikai“. Apie tai daugiau papasakojo „Studio 9“ programos vadovas Paulius Petravičius.

Šiandien Ibiza daugeliui asocijuojasi su didžiausiais klubais, EDM superhitais ir triukšmingais lėbautojais iš viso pasaulio. Per pastaruosius dvidešimt penkerius metus naktinio gyvenimo ir klubinių pramogų cechu paversta sala visai neprimena to, kuo ji buvo prieš čia išsilaipinant grupelei verslių reiverių iš Londono. Iki pat aštuoniasdešimtųjų pabaigos Ibiza buvo žinoma kaip hipių prieglobstis. Ne vieną dešimtmetį čia užuovėją rasdavo generolo Franko režimui nepritariantys Ispanijos menininkai ir visuomenės veikėjai, bendraminčių ieškantys „gėlių vaikai“, seksualinės mažumos ar šiaip keistuoliai iš visos Europos. Visa tai suformavo unikalią rojaus žemėje ieškančią bendruomenę, į kurią panašią būtų labai sunku rasti ne tik Senajame žemyne. Bendruomenę, kurioje svarbu mylėti, dalintis bei perduoti tokį požiūrį iš kartos į kartą.

Flower Power

Tokios Ibizos vizijos niekada nebuvo svetimos „Love In Slow Motion“ veikėjams – pats diskotekinio judėjimo pavadinimas gimė iš simpatijų balearic skambesiui, kurį įkvėpė senieji salos gyventojai ir jų gyvenimo būdas. Neringa Rekašiūtė irgi puikiai perprato „Flower Power“ temą. Jos darbai alsuoja natūralumu, yra tarsi gyvi ir lengvai perteikia hipiško gyvenimo būdo prasmę – mylėti, tikėti ir niekada nepasenti.

Monsoon Season – Those Islands (Monsoon Season Tropical Dub):

 

Fotografė: Neringa Rekašiūtė

Stilistė: Milda Metlovaitė

Drabužiai: Aprangos Galerija

Makiažas ir plaukų stilius: Ugnė Ežerinskaitė

Modeliai: Marius, Vitalis, Miglė, Bronė

Vakarėlis: http://bit.ly/LISM0516

Flower Power

Flower Power

Flower Power

Flower Power

Flower Power

Flower Power

Flower Power

Flower Power

Flower Power

Flower Power


Komentuok:

*Reklama
DNO